Skaitymo iš lūpų ekspertas išdavė, ką karalienė pasakė savo proanūkiui: sužavėjo paprastumu

Kai karališkoji šeima pasirodė Bekingemo rūmų balkone, karalienė pastebėta besišnekučiuojanti su vienu iš jauniausių savo proanūkių, princu Louisu. Skaitymo iš lūpų ekspertas atskleidė, apie ką jiedu kalbėjosi.

Vakar princas Louisas uždavė karalienei neatidėliotiną klausimą, kai jie stovėjo Bekingemo rūmų balkone per platininio jubiliejaus iškilmes, atskleidė skaitymo iš lūpų ekspertas.

Atskleidė, apie ką kalbėjosi

Keturmetis tapo tikra žvaigžde, kai demonstravo daugybę žaismingų veido mimikų ir atrodė labai susijaudinęs per Karališkųjų oro pajėgų skrydį, kuris baigėsi įspūdingu pasirodymu.

Vienu metu buvo galima pastebėti, kaip Louisas apsikeitė keliais žodžiais su savo prosenele, kai jie laukė, kol lėktuvai praskris virš galvų.

Skaitymo iš lūpų ekspertas „Mirror“ papasakojo, apie ką jiedu kalbėjo – ir atrodo, kad Louisas labai norėjo sužinoti vieną dalyką.

Pasak Jeremy Freemano, skaitymo iš lūpų eksperto, Louisas paklausė: „Ar atskrenda „Raudonosios strėlės“?“, į ką karalienė labai trumpai atsakė: „Tikiuosi“.

Kai pasirodė „Raudonosios strėlės“ ir nudažė dangų raudona, balta ir mėlyna spalvomis, atrodė, kad Louiso jaudulys pasiekė aukščiausią tašką. Kaip sako J. Freemanas, tada princas sušuko: „Taip, taip, taip“.

Jis taip pat pridūrė, kad karalienė tuomet pasakė: „Štai čia“, o Louisas pridūrė: „O, „Raudonosios strėlės“, oho“.

Pastebėjo ir daugiau detalių

Tuo tarpu J. Freemanas taip pat pastebėjo ir dar vieną momentą, kai jaunasis Louisas buvo pastebėtas užsidengęs ausis, kai virš Bekingemo rūmų riaumojo lėktuvai, papuošti skaičiumi 70.

Jis sakė, kad tokį veiksmą pamačiusi karalienė pasakė: „O, smagu“, kai Kate pasakė „Nuostabu“, o Charlotte teištarė „Oho“.

Kai Louisas užsidengė ausis, J. Freemanas sako, kad jis ištarė: „Oho, kaip garsiai“, o Kate pasakė princui Viljamui „Pažiūrėk į jį“, omenyje turėdama jų mažametį sūnų.

Kita ekspertė sakė, kad žavingas Louiso pasirodymas per Karališkųjų oro pajėgų skrydį išryškino ir karalienės „vaikišką jaudulį“.

Anot kūno kalbos ekspertės Judi James, mielas ir spontaniškas Louis elgesys akivaizdžiai pralinksmino 96 metų monarchę, kuri pastebėta plačiai besišypsanti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer