Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: prasideda pilnatis

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Būsite energingi, žvalūs, patiks judėti, darysite tai greitai ir su įkvėpimu. Darbe gali būti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kuriuos ir reikės, ir pavyks tvarkyti greitai bei apsukriai. Gali būti, kad įsibėgėti pavyks išties smarkiai. Smagiai pasilinksminti paskatins ir padės artimi draugai.

Jautis. Darbe bus nemažai darbo, visokios veiklos, kurios imtis pavyks ir su įkvėpimu, ir kūrybiškai. Visgi antroje savaitės pusėje įkvėpimo ims mažėti, o sunkumų, kliūčių ims proporcingai didėti. Ta pačia kryptimi tendencija nusitęs ir kitą savaitę. Sėkmė lydės siekiant finansinės naudos.

Dvyniai. Būsite labai energingi, veiklūs, drąsūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Žinoma, dėl to geriausiai seksis tie darbai ir veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys. Sportinė forma bus puiki – labai geras metas sportuojantiems. Smagių, malonių aplinkybių gali būti darbe, profesijos srityje.

Vėžys. Darbe darbai vyks ramiai, be įtampos, o namie vyraus įprasta tvarka, kurios niekas ardyti neketina. Palankus metas dalykiniams susitikimas ir susitarimams, dar geresnis jis tvarkyti juridinius, teisinius reikalus. Neblogai atrodys kai kurie piniginiai reikalai.

Liūtas. Energijos užteks įprastiems darbams, įprastai veiklai, o kur nors dėl ko nors kovoti ar veržtis tiesiog nesinorės, aplinkybės irgi klostysis taip, kad smarkiai įsibėgėti nepavyks. Svarbūs dabar gali būti santykiai su kai kuriais žmonėmis – čia pamažu pradės ryškėti kas yra kas.

Mergelė. Laikas linksmas ir smagus, nestokojantis galimybių lengvai pasilinksminti, visgi antroje savaitės pusėje renkantis pramogas apdairumas pravers. Geras metas palaikyti ir puoselėti santykius su svarbiais jums žmonėmis, vėlgi, savaitės pabaigoje ateis metas, kai budrumas, įžvalga tikrai pravers. Puikiai pavyks tęsti anksčiau pradėtus darbus darbe, profesijos srityje.

Svarstyklės. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų gali būti namie – juos pavyks tvarkyti greitai ir apsukriai. Palankus metas užsiimti nekilnojamojo turto reikalais. Šalia jų bus nemažai progų parodyti savo kūrybiškumą ir smagiai pasilinksminti, visgi savaitės pabaigoje įkvėpimas pradės mažėti. Puikus metas sportinio stiliaus kelionei.

Skorpionas. Darbe smarkiau įsibėgėti nei norėsis, ne reikės, užtai bus progų užsiimti asmeniniais reikalais – tęsiasi geras metas rūpintis namų, šeimos reikalais, bet savaitės pabaigoje darbų tempas ims lėtėti. Labai gerai seksis veikla, susijusi su kūryba, meniniu įkvėpimu, tarsi savaime atsiras ir geros progos smagiai pasilinksminti.

Šaulys. Daugiausia rūpės asmeniniai reikalai. Būsite atviri, daug judėsite, daug bendrausite, bet savaitės pabaigoje nuo viso šurmulio jau norėsis poilsio. Labai neblogai atrodys piniginiai reikalai, visgi atidumo, apdairumo prireiks savaitės pabaigoje. Puikus laikas rūpintis namų, būsto grožiu ir patogumais.

Ožiaragis. Energijos tikrai nestigs, greitai ir apsukriai tvarkysite visokius reikalus, kurių dabar bus nemažai – tik spėk suktis. Spėsite. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis ir informacija. Neblogai, bent jau pirmoje savaitės pusėje, seksis tvarkyti piniginius reikalus. Nudžiugins susitikimai su draugais.

Vandenis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Geriausiai seksis tokia veika, kuriai reikės kūrybiškumo. Visgi savaitės pabaigoje įkvėpimas pradės silpti. Sėkmė lydės tvarkant piniginius, turtinius reikalus. Patiks sportinio stiliaus pramogos.

Žuvys. Būsite atsipalaidavę, žaismingi, jausmingi ir linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Puikus metas svarbiems, jėgų ir nusiteikimo reikalaujanti veikla namie – kad viskas būtų taip, kaip turi būti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer