Stipriausiu pasaulyje vadintas berniukas užaugo: pokyčiai pribloškia

Kadaise stipriausius berniuku pasaulyje tituluotas Richard‘as Sandrak‘as nuėjo ilgą ir sunkų kelią, kad būdamas vos 11-likos galėtų demonstruoti savo raumenis ir jėgą. Tačiau šiandien jis – neatpažįstamai pasikeitęs.

Mažasis kultūristas, visame pasaulyje išgarsėjęs kaip „Mažasis Heraklis“, sako, kad tobulinti kūną pasidarė nuobodu, rašo dailystar.co.uk.

30-metis Richard‘as Sandrak‘as 2005 m. išgarsėjo tarptautiniu mastu. Šlovę jam atnešė jėga ir ištreniruoti raumenys, tačiau bėgant metams jo meilė sporto salei ir svarmenims išblėso.

Buvęs „stipriausias pasaulio berniukas“ jau būdamas aštuonerių turėjo išpuoselėtą sportininko figūrą, jis buvo toks stiprus, kad, tapęs karatė meistru, iškėlė už savo kūno svorį tris kartus sunkesnį svarmenis.

Kultūrizmą paliko praeityje

Dėl ekstremalios Richard‘o, gimusio Ukrainoje, bet augusio Pensilvanijoje, JAV, vaikystės, jo tėvai buvo apipilti kaltinimais, nes pranešimuose buvo teigiama, kad jo kūno riebalų kiekis tesiekia 1 proc., o tai mirtinai mažas kiekis.

Pasak „LadBible“, kai kurie medicinos profesionalai teigė, kad tokio amžiaus vaiko kūne nesigamina pakankamai testosterono, kad užsiaugintų tokius raumenis, ir užsiminė, kad jis vartoja steroidus.

Richard‘as kiekvieną dieną intensyviai sportavo, tačiau vėliau prisipažino, kad vaikystėje buvo izoliuotas, o jį kontroliavo smurtaujantis tėvas Pavel‘as, praneša „ABC“.

Kai berniukui buvo 11 metų, jo tėvas buvo pasodintas į kalėjimą už smurtavimą prieš Richard‘o mamą, todėl jis su tėvu nutraukė visus ryšius ir metė kultūrizmą.

Šiandien Richard‘ui jau 30 metų, kultūrizmas liko praeityje. Jo kūnas nebe toks ištreniruotas, bet jis vis tiek palaiko formą.

Ukrainoje gimęs amerikietis Richard‘as 2015 m. sakė, kad nesigaili dėl to, kad vaikystėje užsiėmė kultūrizmu. Interviu žurnalui „Inside Edition“ jis sakė:

„Ne, aš nebekilnoju svorių. Man tai tiesiog pasidarė nuobodu. Bet labai didžiuojuosi savo praeitimi. Tai nėra faktas, kurį norėčiau nuslėpti nuo žmonių, tiesiog neketinu gyventi savo vaikystės šešėlyje.“

Buvęs kultūristas nuo 2015 m. dirbo kaskadininku „Universal Studios“. Pranešama, kad Richard‘as vis dar sportuoja, daro atsilenkimus, laipioja laiptais, važinėja riedlente, tačiau nebesportuoja taip intensyviai, kaip anksčiau.

Prieš septynerius metus Richard‘as svajojo tapti NASA kvantinės srities mokslininku, tačiau nuo to laiko taip ir nepaaiškėjo, ar jam pavyko įgyvendinti šią svajonę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer