Šeima sukrėsta: kremuotas 36-erių vyras atsirado sveikas ir gyvas

Vyras, kuris, kaip manoma, buvo miręs, praėjus aštuoniems mėnesiams po kremavimo pasirodė esąs gyvas – tai šokiruojantis neteisingai identifikuotos tapatybės atvejis.

Deepaask Balakrishnanas Kandis po kremavimo buvo oficialiai paskelbtas mirusiu, kol galiausiai policija jį aptiko gyvą Margao mieste Goa, Indijoje, rašo mirror.co.uk.

Antradienio vakarą 36 metų vyras buvo rastas viešbutyje, esančiame senajame stoties rajone.

Policija jį perdavė į Keralos policijos, kuri ieškojo vyro po to, kai paaiškėjo, kad kremuotas kūnas yra ne jo, rankas.

Įsivėlė klaida

Šaltinių teigimu, Deepakas dingo praėjusių metų birželio 7 d. iš Meppayuro miestelio, kuris yra Keralos apygardoje, maždaug 540 km nutolęs į pietus nuo Margao.

Vietos policijos nuovadoje buvo pateiktas pareiškimas apie dingusį asmenį, kol liepos mėnesį Keralos paplūdimyje buvo rastas vyro kūnas, kuris buvo neteisingai identifikuotas kaip Deepakas.

Deepako šeima atliko atsisveikinimo apeigas, tačiau po kelių dienų policija nustatė, kad kremuotas kūnas iš tikrųjų priklausė Irshadui, kilusiam iš Panthirkkaros miesto Keraloje, kuris taip pat buvo dingęs be žinios.

Tuomet buvo atliktas DNR tyrimas, kuris patvirtino, kad kremuoto vyro palaikai nėra Deepako palaikai, buvo pradėta didelio masto paieška. Pareigūnai Deepaką surado per įprastą viešbučių apžiūrą.

Policija atsitiktine tvarka patikrino vieno viešbučio, esančio senajame stoties rajone, svečių sąrašą ir rado „Aadhar“ numerį – unikalų tapatybės numerį, kurį Indijos piliečiai gali gauti savanoriškai.

Deepakas policijai pasakojo, kad prieš atvykdamas į Goa keliavo po šalį, lankėsi Džaipure, Delyje, Pandžabe.

Deepakas vėliau apsigyveno viešbutyje Margao mieste, kur galiausiai pateko į policijos akiratį, taip užsibaigė aštuonis mėnesius trukusios jo paieškos.

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer