Šimonytė: „Pirmą kartą sutinku su Petru Gražuliu“

Ketvirtadienį Seimo posėdžio metu tvirtinant darbotvarkę replikomis apsikeitė parlamentaras Petras Gražulis ir premjerė Ingrida Šimonytė. Vyriausybės vadovė pripažino, kad pirmą kartą sutiko su skandalinguoju Seimo nariu.

Regionų frakcijai atstovaujantis P. Gražulis paprašė į Seimo ketvirtadienio darbotvarkę įtraukti rezoliuciją dėl viešo intereso gynimo kylant elektros energijos kainoms ir kreipimosi į Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT).

„Premjerė čia stovėdama iš Seimo tribūnos aiškiai sakė, kad reikia kreiptis ir parems. Tikiu, kad visi konservatoriai paklausys premjerės ir balsuos „už“, – kalbėjo P. Gražulis.

Tai sulaukė I. Šimonytės replikos.

„Labai gaila, kad reikia komentuoti Petro Gražulio kalbas. Bet aš sakiau, kad jeigu jis nori kreiptis ir mato tam reikalą, tikrai gali tai padaryti. Tai kad būtų protokolui tiksliai pasakyta, ką aš pasakiau“, – sakė premjerė.

Seimo nariai balsų dauguma nepritarė siūlymui įtraukti rezoliuciją į darbotvarkę.

„Gerbiami Seimo nariai, jeigu elektros kainų kylime nebūtų korupcijos apraiškų, tai ir patys valdantieji būtų suinteresuoti, kad prokuratūra išsiaiškintų ir duotų atsakymą. Bet kadangi balsuoja „prieš“, akivaizdžiai yra daug neskaidrių dalykų ir tam tikra grupuotė lobsta gyventojų ir verslo sąskaita teikdami aukštas elektros kainas“, – replikavo P. Gražulis.

„Pirmą kartą sutinku su Petru Gražuliu. Iš tikrųjų, ta grupuotė sėdi Kremliuje“, – atsakė I. Šimonytė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer