Krūtinę susimažinusi moteris patyrė šoką: ataugo 10 kartų didesnės krūtys

Jauna kanadietė moteris po krūtų mažinimo operacijos buvo šokiruota, nes jos krūtinė tik padidėjo. Lexi sakė, kad ji bandė natūraliai sumažinti krūtinę, kuri buvo tiesiog „per sunki“, bet niekas neveikė.

Ji numetė svorį nuo pilvo ir klubų sveikos mitybos ir sporto pagalba, bet jos krūtys vis tiek buvo didelės.

Pernelyg didelės krūtys gali sukelti moterims problemų, įskaitant nugaros skausmą, bėrimą, įdubimus pečių srityje, nutirpimą, dusulį ir galvos skausmą, taip pat apsunkinti kai kurių drabužių dėvėjimą.

Lexi operacija buvo „paskutinė išeitis“, kuri, jos manymu, turėjo išspręsti jos problemas. Po to, kai ji buvo įtraukta į krūties mažinimo operacijos sąrašą ji labai džiaugėsi. Po operacijos ji ir toliau sportavo, bet rezultatas ją šiek tiek sutrikdė.

Ataugo 10 kartų didesnės krūtys

Kanadietė pasidalino savo pasakojimu „TikTok“ platformoje, kur vienas iš jos vaizdo įrašų išpopuliarėjo ir surinko daugiau negu milijoną peržiūrų.

Vaizdo įraše, kuriame ji šoko, ji pasakė: „Kai patenki į laukimo sąrašą tam, kad tau būtų atlikta krūtų mažinimo operacija, tau ji atliekama ir krūtinė iškart atauga.“

Daug žmonių buvo šokiruoti ir prašė išsamesnės informacijos komentaruose, rašo dailystar.co.uk.

Tolesniame vaizdo įraše Lexi paaiškino: „Prieš sumažindama krūtis stengiausi numesti svorį, aktyviai sportavau, valgiau tinkamą maistą, bet numesdavau svorį, kuris buvo susikaupęs ant pilvo ar klubų, o bet krūtys išlikdavo tokio pat dydžio – net jei stengdavausi numesti svorio, jos nemažėdavo.

Krūtų sumažinimo operacija buvo paskutinė išeitis, ir net po operacijos, kai vėl pradėjau aktyviai sportuoti, tinkamai maitintis ir sumažinau cukraus kiekį, mano krūtys atrodė 10 kartų didesnės nei prieš tai.

@wwwdotlexx

♬ Hal Walker Plays the Banakulas – Hal Walker

Man visada nepatiko, kad jos buvo sunkios ir trukdė man, ir aš sportavau, kilnojau svorį, iš esmės dariau viską, ką reikėjo ne tik tam, kad numesčiau svorį, bet ir tam, kad išlaikyčiau formą ir būčiau sveika, bet mano krūtinei tai buvo nė motais. Daugeliui krūtys užaugo.

Žinoma, kartais jie padidėja, nes žmogus priauga svorio, bet kartais žmonėms nepasiseka, o kartais pasiseka. Taip pat verta atsižvelgti į tai, kad mes visi turime skirtingus organizmus ir viskas veikia skirtingai. Mūsų kūnai nėra vienodi.“

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer