Sinoptikai siunčia įspėjimą: vieną regioną taršys audra

Į Lietuvą ateina permainingi orai. Vakar pasirodžiusius saulės spindulius keis vėjo gūsiai, daugelyje rajonų – krituliai, o pajūrio regionas gali sulaukti ir audros.

Orus Europoje šiandien lems viena didelė aukšto slėgio sritis, ją iš šiaurės ardys žemo slėgio sritys.

Pietinėje Europos pusėje, taip pat Baltijos apylinkėse bus saulėta, kitur dangų dengs įvairaus storio debesys.

Nedidelis šaltukas Europą džiugina naktimis, tačiau dieną jis bus tiktai toli rytuose. Kitur – šiluma.

Romoje penktadienį bus saulėta ir 11 šilumos, Barselonoje taip pat giedra, saulėta, čia šils iki 12 laipsnių. Paryžiuje bus debesuota, oras šils iki 10, Londone saulė pro debesis ir 8 laipsniai šilumos. Berlyne debesuota, be kritulių ir 6, Varšuvoje taip pat debesuota, be kritulių ir 2 laipsniai šilumos.

Vakar Lietuvoje daug kur buvo saulėta. Deja, neilgam – penktadienį dangų visur uždengs debesys, sustiprės vėjas, šiaurėje, šiaurės vakaruose bus kritulių – sniego ir šlapdribos, kai kur atsiras ir plikledis. Dieną krituliai persikels į rytus ir pietryčius, jiems pasibaigus dangus vėl giedrės.

Oro temperatūra didelių staigmenų nepateiks. Didžiojoje šalies dalyje naktį ir paryčiais bus nuo 1 iki 3 laipsnių šalčio, šalčiausia šalies rytuose. Bet pajūryje bus nuo 1 iki 3 šilumos. Vėjuotą dieną šaltis pasitrauks, oro temperatūra kils iki 2–4 laipsnių šilumos.

Kitaip tariant, penktadienį ramu nebus. Apsiniauks, sustiprės vėjas, pajūrį taršys audra. Naktį sniego ir šlapdribos bus šiaurėje ir vakaruose, dieną – rytuose ir pietuose.

Šeštadienis irgi vėjuota, bus visokių kritulių: naktį sniego ir šlapdribos, dieną – šlapdribos ir lietaus. Naktį vėl bus nuo 3 šalčio iki 3 šilumos, dieną bus iki 4–6 laipsnių šilumos.

Sekmadienį debesuotumas permainingas, bus ir saulės spindulių. Kritulių tikimybė menka. Naktį pakutens šaltukas – bus iki 4–6, vietomis 7–9 laipsnių šalčio, dieną šils iki 1–3, prie jūros 4 laipsnių šilumos, rytuose liks apie 0.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer