Danilovas sako, kad Ukrainos kariai ypač greitai mokosi valdyti tankus: kitiems prireikia 3-5 mėnesių, ukrainiečiams – 3-4 savaičių

Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas sako, kad Ukrainos kariškiai ypač sparčiai mokosi valdyti vakarietiškus tankus. Pasak jo, Vakaruose išmokstama dirbti su tankais per 3-5 mėnesius, o Ukrainos karių mokymai trunka 3-4 savaites, praneša „Ukrinform“.

„Kalbant apie tankus „Abrams“, tai jų pristatymas į Ukrainą užtruks. Tačiau „Leopard“ tankai gali būti pristatyti anksčiau. Mūsų kariai mokomi dirbti su šiais tankais.

Jei Vakaruose mokymai trunka 3-5 mėnesius, tai mūsų kariškių mokymas trunka tik 3-4 savaites. Ir tai labai svarbu, nes dėl šių tankų trūkumo kasdien prarandame savo piliečius. Esu tikras, kad tankai atvyks anksčiau nei numatyta“, – sakė O. Danilovas.

Kartu jis pabrėžė, kad Ukraina nenaudoja vakarietiškos ginkluotės smogdama Rusijos teritorijai.

„Noriu dar kartą pabrėžti, kad mes nenaudojame vakarietiškos ginkluotės smūgiams Rusijos teritorijoje. Kalbant apie mūsų pačių gaminamus ginklus, mes turime visas teises naikinti tuos objektus, kurie kelia grėsmę mūsų piliečių saugumui. Mes turime savo raketas, turime savo kompleksus, kurie gali atlikti šias funkcijas“, – sakė jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer