Skelbia apie kritinę padėtį Ukrainoje: Rusija paleido apie 100 raketų

Ukrainos prezidentūra antradienį paskelbė, kad po naujų Rusijos raketų smūgių ukrainiečių energetikos objektams šalyje susidarė kritinė padėtis. Taip pat skaičiuojama, kad Kremlius į Ukrainos teritoriją paleido apie 100 raketų.

Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai:

18:14 | Lvivo miesto meras: 80 proc. gyventojų liko be elektros, karšto vandens

Lvivo miesto meras Andrijus Sadovijus antradienį pranešė, kad Rusijai paleidus raketas, 80 proc. gyventojų liko be elektros, karšto vandens tiekimo.

Pasak jo, mobiliojo ryšio operatoriai gali pradėti riboti dalį teikiamų paslaugų Lvivo regione, siekiant taupyti elektros energiją.

17:52 | Padėtis kritinė

Rusijos kariuomenė antradienį vakare į mažiausiai 7 skirtingus Ukrianos regionus paleido apie 100 raketų, rašo UNIAN.

Ukrainos oro pajėgų atstovas, pulkininkas Jurijus Ihnatas teigė, kad okupantai smogė svarbiems infrastruktūros objektams.

„Tai yra didžiuliai raketų smūgiai. Pagrindiniu taikiniu tapo itin svarbūs infrastruktūros objektai. Tačiau matome, kad raketomis smogta ir gyvenamiesiems pastatams“, – kalbėjo jis.

Pasak J. Ignato, tarp numuštų rusų raketų yra Kh-101 ir Kh-555, okupantai taip pat naudojo raketas „Kalibr“.

„Jau paleista apie 100 raketų. Okupantai pranoko spalio 10-ąją, kai paleido 84 raketas“, – Ukrainos televizijai sakė oro pajėgų atstovas J. Ihnatas.

Ukrainos prezidentūra antradienį paskelbė, kad po naujų Rusijos raketų smūgių ukrainiečių energetikos objektams šalyje susidarė kritinė padėtis.

„Rusų teroristai įvykdė dar vieną suplanuotą ataką prieš energijos infrastruktūros objektus. Padėtis yra kritinė“, – sakoma Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo pavaduotojo Kyrylos Tymošenkos pareiškime.

„Padėtis sostinėje itin sunki“, – pridūrė jis.

Kyjivo meras Vitalijus Klyčko savo ruožtu socialinėje žiniasklaidoje pranešė, kad po Rusijos smūgių kai kur teko nutraukti elektros tiekimą ir dabar jos neturi mažiausiai pusė sostinės gyventojų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer