Šokiruojantys Kristinos liudijimai: kad apsigintų, turėjo muštis su savo sūnumi

Į „TV Pagalba“ kreipėsi vyras, kuris jau penkerius metus yra išsiskyręs su savo pirmąja žmona. Kartu jie susilaukė trijų sūnų, o skyrybų priežastimi, pasak vyro, tapo moters santykiai su kita moterimi.

„Ji pradėjo baliavoti, lastyti, namuose nebebūti, vaikus palikinėjo ir išeidavo būtent pas ją. Taip ir išsiskyrėme, aš nesusilaikiau ir jai užvožiau“, – skyrybų priežastį įvardijo Gintaras.

Šeima iširo ir teismas nutarė, kad du vaikai lieka gyventi su mama. Dabar du sūnūs jau suaugę vyrai, o namuose liko tik jaunėlis. Būtent dėl mažiausio vaiko vyrui labiausiai skauda širdį, nes jis nori pats auginti sūnų. Esą ir pats berniukas skundžiasi, kad su mama gyventi jam nemiela.

Tačiau moteris visais būdais siekia, kad jaunėlis kuo rečiau bendrautų su savo biologiniu tėčiu. Kristina sako, kad būdami su tėvu vaikai ne tik kartu rūko, bet ir geria.

„Kaip vaikas gali per tris dienas, pasakyti tokį dalyką, kad nebenori gyventi su mama? Išgyvenęs pas motiną tiek metų nuo gimimo ir pasako, kad nenori grįžti… Nes pas tave nėra ribų, vaikas daro, ką nori. Elgiasi kaip nori, daro, ką nori…“, – širsta moteris.

Kristina neslepia, kad su vienu sūnumi yra jau visiškai praradusi ryšį, nes prieš motiną jį nuolatos nuteikinėja Gintaras. Anot jos, sykį judviejų su sūnumi ginčas netgi peraugo į kovinius veiksmus.

„Jau vieną vaiką tokį padarei, kad ant manęs puola, nori ir kitą padaryti tokiu“, – šokiruojantį nutikimą atskleidė ji.

Kristina taip pat vieną po kito beria priekaištus savo buvusiam vyrui ir tvirtina, kad Gintaras ją nuolat išdavinėjo su prostitutėmis.

Šokiruojantį buvusios poros konfliktą žiūrėkite straipsnio viršuje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer