Vilniečių vestuves sujaukė nuotakos tėčio elgesys: „Nebuvo kur dėti akių“

„Šią vasarą vyko mano krikšto sūnaus vestuvės. Šventė vyko didžiulėje bažnyčioje Vilniuje. Ceremonija buvo nuostabi, o jaunieji – dar gražesni. Tik gaila, kad nepamirštamą šventę iki šiol temdo itin nemalonūs prisiminimai“, – rašo tv3.lt atsiųstame laiške Karolina.

Šalia manęs stovėjo nuotakos tėvas. Žmogus amžiuje, solidžiai atrodantis. Deja, vyro solidumas išgaravo staiga, vos suskambus jo telefonui.

Viskas įvyko bažnyčioje, vestuvių ceremonijos metu – tuo metu buvo įsivyravusi tyla, jaunieji ruošėsi sakyti priesaiką, kai šalia manęs ir visai netoli jaunavedžių (sėdėjau visai priekyje) suskambo to dėdės telefonas.

Pradėkime nuo to, kad jis net nesuprato, jog skamba jam – garsas intensyvėjo, svečiai ėmė dairytis, moterys puolė ieškoti telefonų savo rankinėse, tačiau skambutis nesiliovė.

Sutriko net jaunavedžiai

Sutriko net jaunavedžiai – jie irgi apsidairė, nusišypsojo, tačiau matėsi, kad perfekcionistė nuotaka neturėjo kur dėti akių, nebuvo laiminga supratusi, kad būtent jos tėčio telefonas sutrikdė rimtį.

Vargais negalais vyrukas susiprato, kad skamba jam – kol atjungė skambutį, net įraudo iš pykčio ir pasimetimo! Aiškiai girdėjau, kaip kelis kartus piktai nusikeikė.

Na tikrai, mielieji, jeigu jau einate į vestuves, ceremonijas arba šiaip oficialias vietas, būkite malonūs, išjunkite garsą.

Suprantama, kad šiais laikais patį telefoną išjungti sunku – jis daugeliui iš mūsų tapęs neatsiejama fotografavimo, filmavimo dalimi, bet bent jau pasirūpinti, kad neimtų skambėti per vestuves, tikrai įmanoma!

Man, asmeniškai, kaip šventės viešniai, buvo gėda ir nemalonu. Turbūt būčiau prasmegusi, jeigu telefonas šventės metu būtų suskambėjęs man.

Autorius: skaitytoja Karolina

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer