Su kūdikiu Nemune rastos negyvos gimdyvės artimuosius pribloškė dar viena skaudi netektis: mirė ir motina

Rugsėjį Lietuvą apskriejo širdį spaudžianti kauniečių šeimos tragedija. Kaune nuo tilto į Nemuną su ką tik gimusiu kūdikiu nušoko jauna moteris. Prieš pats Vėlines šeimą ištiko dar viena sukrečianti nelaimė – gyvybę sau atėmė gimdyvės motina.

Šią informaciją šaltiniai patvirtino naujienų portalui tv3.lt

Nelaimė įvyko prieš pat Vėlines, spalio 31 d. Jonavoje. Gimdyvės motina rasta negyva savo namuose. Įtariama, kad ji mirtinai susižalojo pati.

Nuo tilto Kaune nušoko gimdyvė

Pirmoji tragiška šeimos netektis įvyko rugsėjį. Jauna 27-erių kaunietė iš netoliese Biržiškų gatvėje esančio daugiabučio išėjo apie pusę pirmos nakties, ją užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Moteris ant rankų nešėsi vos kelių dienų savo dukrelę, suvyniotą į pledą. Moteris su mažyle prieš keletą dienų buvo grįžusi iš ligoninės po gimdymo. Palikdama namus ji nepasiėmė jokių daiktų.

Apie dingusią žmoną ir dukrą pareigūnams pranešė sutuoktinis, kai prabudęs jų nerado namuose. 

Po beveik pusę paros trukusių paieškų popietę 1995 m. gimimo moters kūną narai aptiko upės pakrantėje. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Paiešką stebėjo šeima

Po tris dienas trukusių paieškų Nemune buvo rastas ir 5 dienų kūdikio kūnas.

Kūdikio paieškos pradėtos Kaune, šalia Trijų mergelių tilto, maždaug apie 300 m. nuo vietos, kur buvo rastas pledas, į kurį galėjo būti įsuktas vaikas.

Kūdikio kūnelis rastas, kuomet įtartiną radinį – į vaiką panašų ryšulėlį su žiūronais nuo tilto pamatė pažvelgęs ugniagesių operacijų vadovas. Jį iš vandens ištraukė su valtimi priplaukę narai.

Gelbėjimo operaciją kartu stebėjo ir šeimos nariai – kūdikio tėvas, seneliai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer