Su „Subaru“ važiavo lyg sėdėdami už baro – girtų tėvų kelionė baigėsi iškviesta vaiko teisių apsauga

Policijai paskambinę budrūs piliečiai nepraleido pro akis kelyje netoli Krekenavos pavojingai manevruojančio automobilio, kuris pateko į avarinę situaciją ir sustojo šalikelėje. Pranešėjo teigimu, prie vairo sėdėjo akivaizdžiai neblaivus vyriškis, kuris susikeitė vietomis su keleive. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Į nurodytą vietą atvykę policijos pareigūnai rado prie vairo sėdinčią moterį. Vairuotoja teisių prie savęs neturėjo ir tvirtino esanti visiškai blaiva. Tačiau vėliau kiek pasitaisė ir pridėjo, kad vartojo šampano.

„Ne, blaivi esu. Blaivi, jo, jo… Šiaip žinote pasakysiu, kas buvo? Vairavo vyras mano, aš ką tik persėdau“, – prisipažino ji, tačiau ši informacija pareigūnų sprendimo patikrinti moters blaivumą nepakeitė.

Visgi, kaip parodė tolesni įvykiai, moters blaivumą patikrinti nebuvo taip paprasta.

„Man astma yra, rimtai. Aš negaliu papūsti“, – teisinosi ji.

Vairuotojai pareigūnai nustatė vidutinį girtumo laipsnį, siekiantį 2,23 promiles. Išgirdusi skaičius pilietė kaip reikiant sutriko.

„Galim susitarti?“, – drastiškų priemonių papirkti pareigūną ėmėsi ji.

Keleivio vietoje sėdėjęs vyriškis į pareigūnų raginimus reagavo vangiai, o situacijos nepakeitė ir pareigūnų įspėjimas dėl baudžiamosios atsakomybės.

Išlipęs iš automobilio jis bandė paauklėti policijos pareigūnus.

„Gražiuoju būdu, prašau gražiuoju būdu!“, – pareigūną perkalbėti bandė gatvėje svirduliavęs vyriškis, kuris nevengė fizinio kontakto su policininku.

Ašarinės dujos akimirksniu numalšino vyriškio ryžtą skeryčiotis, o patikrinus girtumą alkotesteris parodė net 3,46 promilių girtumą.

Pareigūnai greitai pastebėjo, kad su pora automobilyje važiavo ir mažas vaikas. Į įvykio vietą buvo iškviesti vaiko teisių apsaugos specialistai, o moteris savo įniršį bandė išlieti ir ant laidos „Farai“ operatoriaus.

Nepabijojo ji ir pareigūno, iš kurio bandė atimti prieš kiek laiko konfiskuotus automobilio raktelius.

Visą situaciją pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Įvykis tiriamas.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer