Sūnaus netekęs Ronaldo pasakė, kur laiko jo pelenus: „Nuolat su juo kalbu“

Širdies skausmu netveriantis Cristiano Ronaldo atskleidė, kad savo tragiškai žuvusio sūnaus pelenus laiko koplytėlėje, kuri įrengta namuose, ir „nuolat su juo kalbasi“.

37 metų futbolo superžvaigždė ir jo partnerė Georgina Rodrigez balandžio mėnesį, gimdymo metu neteko sūnaus Angel‘o. Jo sesuo dvynė Bella išgyveno, rašo thesun.co.uk.

Ronaldo „TalkTV“ televizijos laidos vedėjui Piers‘ui Morgan‘ui sakė, kad sūnaus pelenus laiko šalia savo tėvo pelenų.

„Nuolat su jais bendrauju, jie visada šalia manęs. Žinote, jie padeda man būti geresniu vyru, geresniu žmogumi, geresniu tėvu. Ir aš labai didžiuojuosi jų man skleidžiama žinia, ypač mano sūnaus“, – atskleidė jis.

Ronaldo taip pat atskleidė, kad grįžus iš ligoninės jo vaikai pasimetę paklausė: „Kur kitas kūdikis?“, kai jo sužadėtinė grįžo namo tik su vienu iš dvynių.

Pasakodamas nesulaikė ašarų

Futbolo legenda su ašaromis laidos vedėjui pasakojo, kaip džiaugsmu netverianti šeima susirinko pasitikti naujagimių po to, kai Georgina Rodrigez pagimdė balandžio 18 d.

Tačiau nors poros dukra Bella gimė sveika, jos brolis Angel‘o neišgyveno. 37 metų „Manchester United“ žvaigždė prisiminė: „Gio grįžo namo, o vaikai pradėjo klausinėti, kur kitas kūdikis?“

Jis atskleidė, kad verkė kartu su 12-mečiu Cristiano jaunesniuoju, kai jis miegamajame pranešė jam šią liūdną žinią. Tačiau jaunesniesiems vaikams – penkiamečiams Evai ir Mateo ir 4-metei Alanai Martinai – prireikė daugiau laiko suprasti, kas įvyko.

Jis pasakojo Piers‘ui: „Kiti vaikai pradžioje, sėdint prie stalo, imdavo klausinėti: „Mama, kur kitas kūdikis“. Po savaitės pasakiau, kad būkime atviri ir sąžiningi su vaikais, pasakykime, kad jo vardas Angel‘as ir jis iškeliavo į dangų.“

Ronaldo taip pat pasakojo, kad praėjus šešiems mėnesiams, Angel‘as tebėra jų kasdienio gyvenimo dalis.

Vaikai žino, kur yra jų broliukas

Jis sakė: „Vaikai supranta, vaikai ką nors padaro ir sako: „Tėti, aš tai padariau dėl Angel‘o“ ir parodo į dangų. Tai džiugina, nes jis yra jų gyvenimo dalis. Savo vaikams nemeluoju, sakau tiesą, tad tai buvo sunkus procesas.“

Ronaldo sakė, kad šeimos gedėjimas dėl netekties suartino jį su vaikais ir buvusia „Gucci“ parduotuvės darbuotoja Georgina, su kuria susipažino 2016 m. Madride vykusiame renginyje.

Jis pridūrė: „Tam tikra prasme aš tapau geresniu tėvu, labiau su jais susibendravau; jie tapo artimesni savo tėčiui, o aš – Georginai.“

Piers‘as paklausė: „Kaip tik norėjau klausti, nes tokie dalykai gali sustiprinti arba sugriauti santykius.“

C. Ronaldo atsakė: „Mano atveju, tai pagerino santykius. Su Gio tapome artimesni. Žinoma, buvome artimi, bet jaučiu daugiau meilės jai ir savo vaikams, į gyvenimą pradedu žiūrėti iš kitos perspektyvos. Tai buvo sunkiausios akimirkos, sunkiausi šeši mėnesiai nuo tėčio mirties.“

Sūnaus pelenus laiko rūsyje

Portugalų puolėjas atskleidė, kad sūnaus pelenus laiko rūsyje įkurtoje koplyčioje, kurioje taip pat laiko 2005 m. nuo kepenų nepakankamumo mirusio tėvo Jose Dinis Aveiro pelenus.

C. Ronaldo ir 28-erių Georgina 2021 m. spalį pasidalino džiugia žinia, kad laukiasi dvynukų – berniuko ir mergaitės. Pirmą kartą apie balandžio mėnesį įvykusią tragediją viešai prabilęs Ronaldo sakė:

„Tai kone sunkiausias gyvenimo momentas nuo to laiko, kai mirė mano tėtis… Kai turi vaiką, tikiesi, kad viskas bus gerai, o kai susiduri su tokia bėda, yra be galo sunku.

Man ir Georginai buvo sunkių akimirkų, negalėjome suprasti, kodėl mums taip nutiko. Buvo labai, labai sunku suprasti, kas vyksta tuo gyvenimo laikotarpiu.“

Jis papasakojo, kad, nepaisant sielvarto, futbolo treniruočių tvarkaraštis buvo įtemptas ir tik šeimos meilė padėjo viską išgyventi.

Apie partnerę jis sakė: „Buvo sunkių akimirkų, bet vienas kitam pasakėme: „Klausyk, mes turime daugiau vaikų, mums gimė dar vienas vaikas – Bella, mes turime būti laimingi“.

Tai, ką jautėme, buvo beprotiška. Kartais bandžiau tai paaiškinti šeimai ir net artimiems draugams. Sakiau jiems, kad dar niekada taip nesijaučiau – tą pačią akimirką jaučiausi ir laimingas, ir liūdnas. Niekada taip nesijaučiau.

Tai sunku nupasakoti. Be galo sunku. Nežinai, verkti ar šypsotis, nežinai, kaip į visa tai reaguoti. Tiesą sakant, nė nežinai, ką daryti. Nerandu žodžio, kuriuo galėčiau apibūdinti tai, ką jaučiau tą akimirką.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer