Svetimoje šalyje prisiglaudusi ukrainiečių šeima patyrė šoką: juos apvogė

Ukrainiečių šeima, pabėgusi iš karo savo tėvynėje, buvo dar labiau sukrėsti: šešios dienos po to, kai jie atvyko į Jungtinę Karalystę, jų šuo buvo pavogtas.

40-mečiai Lina ir Oleksiy Litvinovai, jų vaikai: 17-metis Ivanas, devynių mėnesių Kira ir Linos mama, 66-erių Larisa per tris dienas nuvažiavo daugiau kaip 3200 km per dešimt šalių, kad pabėgtų nuo Rusijos puolimo.

Jie taip pat keliavo su aštuonerių metų Jorkšyro terjere Ellie, kurią turėjo nuo tada, kai ji buvo maža šunytė, rašo dailymail.co.uk.

Vagystė užfiksuota vaizdo įraše

Šeima persikėlė į laikinus namus Stretame, pietų Londone praėjusį pirmadienį, laukdama nuolatinės gyvenamosios vietos, šalyje pabuvę mažiau negu savaitę, sekmadienio rytą pamatė, kad jų kalaitė Ellie buvo pagrobta.

 

Durų skambutyje esančios kameros nufilmuota medžiaga rodo akimirką, kai gatvės viduryje už penkių asmenų šeimos namų sustojo raudonas BMW, ir galima matyti, kaip Ellie išbėga.

Lina tvirtina, kad du žmonės BMW pasakojo praeiviams, kad jie yra savininkai, tada pagriebė šunį ir išvažiavo su ja vidury dienos.

 

Lina pasakė: „Mūsų širdys sudaužytos. Aš ir mama negalime liautis verkę. Atrodo, kad tokie dalykai nepasitaiko mūsų gimtajame mieste Charkive. Bet mes atvykstame čia, į Angliją, ir po kelių dienų mūsų Ellie pagrobia. Nežinau, kodėl ji buvo pagrobta, ir nenoriu, kad žmonės būtų nubausti. Mes tik norime, kad Elė grįžtų.”

Vienas policijos atstovas spaudai sakė, kad areštai dar neatlikti, „tačiau toliau tiriamos aplinkybės”.

Atstovas spaudai pridūrė: „Sekmadienį rugpjūčio 7 d. apie 13:40 buvo susisiekta su policija dėl pranešimų apie šuns vagystę iš Ellison Road, SW16. pranešta, kad šuo buvo pavogtas maždaug 10.30 ryte iš už adreso ribų.”

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer