Rusų pinigai svarbiau nei karas Ukrainoje? „Wizz Air“ bendrovė atnaujins skrydžius į Rusiją

Praėjo jau beveik pusmetis nuo to, kai Rusija pradėjo karinę agresiją prieš Ukrainą ir dėl to sulaukė tarptautinės bendruomenės pasmerkimo ir izoliacijos. Tarptautinės kompanijos boikotuoja Rusiją, sustabdyti visi Vakarų aviakompanijų skrydžiai į šalį agresorę.

Tačiau Vladimiro Putino palaikytojo Viktoro Orbano šalyje Vengrijoje įsikūrusiai „Wizz Air“ tai, panašu, yra nė motais.

Antrinė kompanijos bendrovė „Wizz Air Abu Dhabi“ pranešė, kad nuo spalio 3 d. ji atnaujina skrydžius iš Abu Dabio į Maskvą, praneša CNN.

„Wizz Air“ priklauso 49 proc. antrinės akcijų, o likusioji dalis – Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) valstybinei investicijų kompanijai „ADQ“.

Wizz Air“ taip komentuoja antrinės bendrovės sprendimą atnaujinti skrydžius į šalį agresorę, finansuojančią terorizmą:

„Wizz Air Abu Dhabi“ nacionalinis JAE vežėjas, veikiantis pagal šios šalies nacionalines taisykles ir politiką. Oro linijos atnaujina skrydžius į Maskvą tam, kad patenkintų išaugusią paklausą keliauti tarp Rusijos ir JAE sostinių. Šiuo metu visos JAE nacionalinės oro bendrovės vykdo tiesioginius skrydžius į Rusiją.“

Bendrovės atstovas priminė, kad nei iš ES, nei iš Jungtinės Karalystės „Wizz Air“ nevykdo skrydžių į Rusiją, nes jie uždrausti.

„Etihad“, „Emirates“ ir „FlyDubai“ iš tiesų yra tos bendrovės, kurios vykdo skrydžius tarp JAE ir Rusijos. 2021 m. pradėtus vykdyti skrydžius į Rusiją „Wizz Air“ antrinė bendrovė buvo sustabdžiusi kai Rusija užpuolė Ukrainą.

„Wizz Air“ vykdo nemažai skrydžių ir iš Lietuvos oro uostų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer