Tėvų skausmui ribų nėra: dukrelė mirė prieš pat 1-ąjį gimtadienį

Linksmą mažą dukrelę, mirusią prieš dvi dienas iki pirmojo gimtadienio, tėvai prisimena kaip „laimingiausią kada nors matytą vaiką“. Dabar tėvai įspėja kitus.

Anglė Maddison Rose Patricia Halliday buvo nuvežta į ligoninę spalio mėnesį, kai pasijuto negerai, pradėjo karščiuoti ir nebenorėjo valgyti.

Deja, ji daugiau į namus nebesugrįžo, nes mirė nuo septicemijos – kraujo bakterijų, užkrečiančių smegenų gleivinę. Mažajai Maddison pasireiškė tokie simptomai kaip mieguistumas, ji suglebo, nereagavo į aplinką ir nevalgė, rašo mirror.co.uk.

Tėvai Josh ir Šenon prisimena savo dukrą kaip linksmą ir judrią

Mergaitės tėtis, 22 metų Josh sakė: „Ji buvo judrus kūdikis ir visur mus sekiojo, ji buvo laimingas ir linksmas vaikas, mėgo šokti ir dainuoti. Ji buvo tiesiog nuostabi, pats laimingiausias  kada nors matytas kūdikis. Ji buvo išdykusi ‒ kai nematydavome, visada duodavo šunims savo maisto. Mus palaikė tiek daug draugų ir giminių.

Gydytojai mums pasakė, kad ji neišgyvens iki ryto ir kad mums gali tekti priimti sprendimą nutraukti gyvybę palaikančius vaistus. Mes labai norėjome, kad jie padarytų viską, ką įmanoma, kad ji liktų gyva.

Ketvirtadienį ji buvo kaip nesava. Tiesiog atrodė, kad kažkas tikrai negerai. Žinote, kai tavo vaiko tarsi nėra namuose. Ji nevalgė ir nereagavo. Mes ją šaukdavome, o ji neatsakydavo, ji buvo tarsi apsvaigusi ir nutolusi. Penktadienį apie 11 val. pradėjome skambinti giminėms, kad jie su ja atsisveikintų“, ‒ pasakojo mergaitės tėtis.

Iš pradžių Maddison buvo gydyta Šiaurės Mančesterio ligoninėje, po to ji buvo skubiai nuvežta į Mančesterio vaikų ligoninę ir prijungta prie gyvybės palaikymo aparatų. Jos tėvai sakė, kad jai keturis kartus buvo sustojusi širdis ir ji vis silpo.

Mančesterio koronerio biuras šiuo metu atlieka tyrimą

Karališkosios Mančesterio vaikų ligoninės, priklausančios Mančesterio universiteto „NHS Foundation Trust“, atstovas sakė:

„Norime dar kartą pareikšti giliausią užuojautą Maddison šeimai. Pripažįstame, kad tai labai sunkus metas ir toliau juos palaikysime“.

Per lėšų rinkimo akciją buvo paaukota virš 5000 svarų sterlingų. Akcijos organizatorė Martine Smith rašė: „Tiesiog norėjau pasakyti didžiulį ačiū visiems, kurie paaukojo fondui ir pasidalino nuoroda.

Šeima galės pagerbti Maddison atminimą taip, kaip ji nusipelnė. Plyšta širdis ‒ niekas niekada neturėtų laidoti savo vaikų“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer