Tragiška meilės istorija: žiauriai nužudyta 24-erių mergina Kėdainių rajone, vaikinas nesipriešino pareigūnams

Sekmadienio rytą visą Lietuvą apskriejo žinia, kad Kėdainių rajone žiauriai nužudyta vos 24-erių metų mergina. Įtariama, kad ją myriop pasiuntė ne kas kitas, o vienais metais vyresnis jos gyvenimo draugas, pas kurį ji ir glaudėsi. Smurto protrūkis įvyko po vakaro išgertuvių.

Policija praneša, jog į Dotnuvos seniūnijos Beržų kaimo Ąžuolų gatvę pareigūnai atvyko po gauto pranešimo apie čia galimai įvykusią nelaimę.

Atvykę pareigūnai rado užrakintas individualaus namo duris.

Apžiūrint kiemą apie 21 val. 20 min. prie ūkinio pastato, šalia serbentų krūmo rastas mirusios pusnuogės jaunos moters kūnas, veide matėsi žaizdos ir sumušimai, moteris buvo kruvina.

Dar iki atvykstant ekspertams buvo įtarta, jog moters mirtis gali būti smurtinė.

Atvyko gausios pajėgos

Netrukus atokiau nuo kitų esančią sodybą apsupo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – atvyko ir ugniagesiai gelbėtojai, mat buvo manoma, jog žudikas gali slėptis name. Tačiau išlaužus duris viduje nieko nerasta.

Tuomet į įvykio vietą iškviestas kinologas su šunimi. Apklausti kaimynai, surinkta informacija, pradėta įtariamojo paieška.

Netrukus pareigūnai įtariamąjį sučiupo – jis pats tą vakarą skambino pagalbos telefonu, tad jo buvimo vietą pavyko rasti pagal telefono signalą.

1997 metais gimęs įtariamasis buvo sulaikytas netoliese – Akademijos miestelio Geležinkelio gatvėje.

Vyras paaiškino, kad ėjo į čia pat esantį bendrabutį pas draugus. Jis buvo stipriai apsvaigęs, tačiau ramus, pareigūnams nesipriešino.

Kas čia dėjosi tą lemtingą vakarą ir ką teko iškęsti jaunai merginai – žino tik įtariamasis. Atlikus tyrimą šią informaciją žinos ir teisėsaugos institucijos, o jaunam vyrui teks už tai atsakyti įstatymų nustatyta tvarka.

Buvo neblaivus

Įtariamasis patikrintas alkotesteriu, jam nustatytas  2,03 promilės girtumas. Jis uždarytas į areštinę.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo Kodekso 129 straipsnio 1-ąją dalį. Joje numatoma, kad tas, kas nužudė kitą žmogų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Pareigūnai apklausė kaimynus. Vieni paliudijo, kad lemtingą vakarą pas kaimynus iš pirtelės rūko dūmai, vyko išgertuvės. Vėliau žmonės matė tik gausų specialiųjų tarnybų sujudimą.

„Rinkos aikštė“ pakalbino ir įtariamojo artimuosius. Šie jo negynė, mat žinojo, kad jaunas vyras skriaudė savo gyvenimo draugę.

Tiesa, žmonės kalbėjo, kad būdamas blaivus vyras su drauge elgdavosi gražiai, o konfliktai prasidėdavo pavartojus alkoholio.

Pranešama, kad prieš keletą savaičių jis ją buvo baisiai sumušęs, tyrimą dėl įvykio pradėjusi ir policija. Kurį laiką auka ir smurtautojas gyveno atskirai. Tačiau jauna moteris ir vėl sugrįžo pas jį.

Moteris atvyko iš Alytaus

Jauna moteris pas Kėdainių rajono gyventoją atvyko tikėdamasi čia sukurti šeimą.

Moteris kilusi iš Alytaus rajono. Vietos gyventojai mažai ką apie ją galėjo pasakyti, mat sugyventinių pora nelabai bendraudavo su kaimo gyventojais, nesirinkdavo bendruomenės susiėjimuose.

Jaunas vyras pareigūnams žinomas, jis yra teistas.

Sekmadienio rytą į sodybą atvykę artimieji rado tik uždaras duris, policijos tyrėjų užantspauduotas ūkinio pastato duris, STOP juosta aptvertą pirties prieangį ir vietą, kurioje rastas merginos kūnas.

Ant žolės matėsi kraujo, kūno vilkimo žymės, mėtėsi mėlynos spalvos užklotas. Kraujo pėdsakų buvo ir ant durų slenksčio, šalia ūkinių pastatų. Kas čia dėjosi tą lemtingą vakarą ir ką teko iškęsti jaunai merginai – žino tik įtariamasis.

Atlikus tyrimą šią informaciją žinos ir teisėsaugos institucijos, o jaunam vyrui teks už tai atsakyti įstatymų nustatyta tvarka.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer