Užėjęs į dušą šiaulietis pakraupo, ką veikia jo mergina: „Iki šiol stovi vaizdas akyse“

„Mano mergina – jauna ir žavi. Labai prisižiūri, daug sportuoja, negaili pinigų kosmetikai ir kūno priežiūros priemonėms. Bet tai, ką ji daro, kai niekas nemato, mane supurto kaskart, kai tik tai prisimenu“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntęs Marius.

Su Vilija pradėjome kartu po vienu stogu gyventi daugiau nei prieš metus. Iš pradžių jautėsi šiokia tokia trintis, tačiau vėliau mūsų santykiai pagerėjo. Atrodo, tikrai esame laimingi.

Ypač man patinka, kai draugai pastebi, jog mano Vilija labai prisižiūrinti mergina. Na tikrai, ji daug sportuoja, valgo tik ryžius arba vištieną, todėl kūno formos – puikios.

Šiaip ji man visapusiška – ir bendraujame gražiai, ir išauklėta, ir neblogą darbą turi.

Pamatyto vaizdo negali pamiršti

Bet kai prisimenu, ką pamačiau užėjęs į vonios kambarį, negaliu atsigauti. Taip jau nutiko, kad Vilija buvo duše, o man skubiai reikėjo pasiimti kojines iš džiovyklės, todėl užsukau. Durys buvo atrakintos. Tikrai maniau, kad Vilė maudosi, tačiau išvydau ją ant kojų tepant kavos tirščius!

Aš negaliu patikėti, kad Vilija vis dar tiki tokiomis bobučių nesąmonėmis ir gražinasi liaudiškomis priemonėmis. Tai gal dar agurkų užsidėti ant akių? Ką pamatysiu kitą kartą – maudysis moliūgų sriuboje?

Man pasidarė šlykštu matyti, kad visa vonia buvo pilna kavos tirščių, o mano merginos kojos buvo tiesiog juodos nuo tirščių. Nesuprantu, ar šiais laikais nėra kokybiškų, patikimų ir gerų priemonių parduotuvėse? Kam čia tą kavą dėti ant kojų?

O dar baisiau, kai ji man atšovė: „Čia ne pirmas kartas, gydausi celiulitą.“ Iki tol net nesusivokiau, kad ji turi celiulitą, nes mano mergina man tiesiog graži. Gal ir nereikėjo eiti į tą vonią ir pamatyti higienos užkulisių, nes tikrai dabar tas vaizdelis man stovi akyse.

Autorius: skaitytojas Marius

Turite ką papasakoti? Rašykite mums, konfidencialumą garantuojame.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer