Supratusi, kad yra per graži darbui fabrike, Deimantė išpopuliarėjo per naktį: išdavė, kaip pavyko

Emigracija, gimdymas vos 17-likos, darbas vištienos fabrike – jau praėjęs šilutiškės Deimantės Jautakytės, gyvenančios Šiaurės Airijoje, gyvenimo etapas. „Supratau, kad aš per graži dirbti fabrikuose“, – sako socialiniuose tinkluose išgarsėjusi 24-erių lietuvaitė, fabriką iškeitusi į modelio darbą.

Deimantė skaičiuoja, kad jau aštuonerius metus gyvena Šiaurės Airijoje, mažame Danganono miestelyje. Kaip pati sako, tai tarsi nedidelis lietuviškas kaimas.

Svečią šalį ji prisipratino ne iš karto. Dar vaikystėje išvyko į Šiaurės Airiją pas mamą, kuri čia dirbo, bet nepriprato, koją kišo ir tai, kad nemokėjo anglų kalbos.

„Išvažiavau atgal į Lietuvą, bet po kiek laiko mama mane vis tiek pasiėmė atgal. Mama dirbo čia, Airijoje, aš buvau Lietuvoje, pas močiutę – labai pasiilgdavome viena kitos“, – pasakoja D. Jautakytė.

Mama į Lietuvą sugrįždavo vieną arba du kartus per metus – vasarą ir per Kalėdas, tad ilgesys spaudė krūtinę, o tai galiausiai paskatino dar kartą išbandyti gyvenimą svetur.

„Išvažiavau antrą kartą, susiradau draugų, išmokau kalbėti angliškai – pripratau. Dabar, atrodo, net nebenorėčiau grįžti gyventi į Lietuvą“, – šypteli ji.

Būtent kalbos nemokėjimas kėlė daugiausiai iššūkių: tai trukdė ne tik susirasti draugų, bet ir mokytis. O tada, kai laisvai galėjo susikalbėti su anglakalbiais, ji lengviau atsikvėpė – gyvenimas žymiai palengvėjo.

Gatvėje lydėdavo smerkiantys žvilgsniai

Kai jau atrodė, kad viskas sustojo į savo vietas, paaiškėjo, kad Deimantė laukiasi. Tuomet jai buvo 16-lika, ji dar buvo moksleivė. Tai nepraslydo ir pro kitų žmonių akis.

„Buvo labai, labai sunku, nes buvau vienintelė, kuri mokykloje pastojo, laukiausi dvynukių. Visi skersai į mane žiūrėdavo, smerkdavo. Tai buvo labai sunkus etapas, bet mane labai palaikydavo mokytojai.

Bet mane, atrodė, visi smerkdavo. Ypač čia, Dunganone, yra labai daug lietuvių, mes visi vienas kitą pažįstame. Kai jie sužinojo, kad esu nėščia, pradėjo ir mamą įžeidinėti, kad nesaugo savo dukros“, – nelengvą etapą prisimena ji.

Deimantė net svarstė nėštumą nutraukti, bet šiandien džiaugiasi, kad lemtingą dieną pabėgo iš gydytojo kabineto.

„Išvažiavau į Lietuvą darytis aborto, kai nuėjau į ligoninę, daktaras pasakojo, kaip viskas vyksta, rodė filmuką, kaip vaiką sukarpo ir aš pabėgau iš ligoninės. Galvoje buvo mintis darytis abortą, bet, ačiū Dievui, aš jo nepasidariau.“

Kaip pati sako, jei šiandien nebūtų dvynukių, nežinia, kaip būtų susiklostęs gyvenimas. Dukrelių gimimas apvertė gyvenimą aukštyn kojomis – Deimantė įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, visur žengė iškelta galva.

Po gimdymo pasikeitė ir žmonių požiūris – ji sulaukdavo nebe smerkiančių, bet palaikančių žvilgsnių, pagyrų, kad tokia jauna, o taip puikiai tvarkosi su motinyste.

Darbą fabrike iškeitė į modelio karjerą

Kiekviena mama savo vaikams nori visko, kas geriausia, tad teko lenkti nugarą daugeliui žinomame mieste įsikūrusiame vištienos fabrike.

„Aš buvau jauna ir norėjau suteikti vaikams viską, nes valstybė man nieko nedavė. Man davė tik tada, kai buvau ligoninėje – mišinukus, lovytes, vežimukus. Bet kai išvažiuoji iš ligoninės, turi pati kažkaip į gyvenimą kibtis.

Pradėjau dirbti vištienos fabrike, dirbdavau po 12 valandų, būdavo labai sunku, nes ten šalta. Supratau, kad aš per graži dirbti fabrikuose ir pradėjau į kreiptis į modelių agentūras“, – apie veiklą, nudriekusią kelią į populiarumą, prakalbo D. Jautakytė.

Dukart Deimantė buvo apgauta – už fotosesijas teko pačiai sumokėti dideles sumas, nesulaukti ir žadėtų skambučių kitą dieną.

„Trečią kartą pataikau į tikrąją modelių agentūrą – nuo ten viskas ir prasidėjo. Pradėjau dirbti su įvairiomis įžymiomis parduotuvėmis, viešbučiais, fotografais“, – nusišypso pašnekovė.

Pasidalinusi vos viena patikusia nuotrauka iš fotosesijos, kurioje pozuoja su bikiniu, ji išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose. Nors daugelis puolė kritikuoti, sekėjų skaičius šoktelėjo žaibiškai.

„Dariausi fotosesiją Dubline ir įkėliau patikusią nuotrauką į „Instagram“ nieko negalvodama. Mamytės pradėjo rašinėti, kaip taip galima, kad dviejų vaikų mama įsikeltų tokią nuotrauką, darytųsi tokias fotosesijas.

Tada mamytės pradėjo vieną per kitą dalintis tuo socialiniuose tinkluose, taip ir išpopuliarėjau. Atsikėliau vieną rytą ir žiūriu – pas mane 10 tūkst. sekėjų“, – nusijuokia ji.

Neapykantą atsveria palaikymas

Tačiau Deimantė pripažįsta, kad ji „Instagram“ ir ji realybėje nėra vienas ir tas pats žmogus. Stipri, į apkalbas dėmesio nekreipianti socialinių tinklų žvaigždė realybėje – trapi ir pažeidžiama:

„Aš socialiniuose tinkluose rodau tai, ką žmonės nori matyti, tai, apie ką žmonės šnekėtų. Bet ten neparodau, kad man liūdna, kad verkiu, nes žmonėms tai nerūpi. Jie neseks tavęs dėl to, kad kiekvieną dieną būsi nelaiminga. Aš viską nuryju ir paskui išsilieju savo artimiesiems, kurie mato tikrąją mane.“

Užgauliojimai, neapykantos kupinos žinutės D. Jautakytei jau nė motais. Nors kartais palūžta ir nori nuleisti rankas, to neleidžia nei vaikinas, nei mama, o visų labiausiai 7-metės dvynukės, kurios visada sako: „Mama, eik į priekį“.

„Aš nekreipiu dėmesio į komentarus ir niekada niekam nepasakyčiau blogo žodžio. Praleidžiu tokius komentarus, man jie neįdomūs. Visokių žmonių yra, visokių reikia“, – sako žavi raudonplaukė.

Juolab, kad puiki atsvara visai neapykantai, kurios sulaukia, yra nuoširdžiai Deimante besižavintys žmonės.

„Ne vieną sykį jau yra taip buvę, kad eini mieste ir girdi: „Deimantė, čia eina Deimantė!“, žmonės pribėga, apsikabina ir prašo nusifotografuoti. Taip gera, kai tave atpažįsta.

Anksčiau niekada nesitikėjau, kad mane kažkas galėtų atpažinti, o dabar atpažįsta, būna, žiūri į mane, atrodo, nori pašnekinti, bet nedrįsta – yra ir tokių“, – su šypsena dalijosi mergina.

 

Linki tik vieno

Populiarumas socialiniuose tinkluose atneša ne tik žinomumą. Štai jau mėnesį Deimantė dirba salone, kur priaugina plaukus. Ir daugelis klienčių ateina būtent todėl, kad žino ją iš socialinių tinklų.

„Daug ateina ir sako, kad nori, kad aš priauginčiau joms plaukus, nes mane seka ir aš joms labai faina. Smagu, kad mane seka ir palaiko. Toks geras jausmas!“, – džiūgauja pašnekovė.

Ji juokiasi pati nesuprantanti, kodėl susidomėjo plaukų priauginimu, nes niekada tokia veikla netraukė. O vasarą ji grįžta prie modelio darbo:

„Vasarą modeliu dirbu vien dėl to, kad su vaikais praleisčiau daugiau laiko. Aš dirbu nuo gegužės iki rugpjūčio, visą vasarą vaikus vos ir tematau. Man labai skaudu, kad negaliu praleisti su jomis laiko.

Pasirinkau, kad vasarą dirbu modeliu, o per žiemą dirbu kitokius darbus – teko dirbti ir airių parduotuvėje kasininke, ir dabar plaukus priauginėti.“

Ar stovėtų prieš fotoaparatą, ar kruopščiai atrinkinėtų plaukų sruogeles – Deimantė visada džiaugiasi, kad gali daryti tai, ką myli. Būtent tai siūlo ir kitiems.

„Palinkėčiau nežiūrėti į kitų gyvenimus. Gyvenimas yra per trumpas, reikia gyventi taip, kaip tu nori. Kas tave daro laimingą, tai ir daryk. Niekada nereikia smerkti kitų žmonių – ar jauna pagimdė, ar raudonais plaukais.

Gyvenkime kiekvienas savo gyvenimą. Nereikia kreipti į kitus dėmesio. Daug merginų, kurios kreipia dėmesį, nebūna tuo, kuo nori. Būkime tuo, kuo norime ir mažiau kreipkime dėmesį į kitus“, – palinkėjimu dalinosi D. Jautakytė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer