Vaizdo įraše Lavrovas tikina esantis gyvas ir sveikas

Vakarų žiniasklaidos priemonėms skelbiant, kad Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas buvo išgabentas į ligoninę po to, kai atvyko į Didžiojo dvidešimtuko (G20) susitikimą Balyje, Indonezijoje, pasirodė vaizdo įrašas, kuriame jis sakosi esantis sveikas.

Apie tai, kad S. Lavrovas išgabentas į ligoninę, skelbia naujienų agentūros „Associated Press“, „Bloomberg“ ir „Reuters“, remdamosi Indonezijos pareigūnais. „Reuters“ teigimu, S. Lavrovas į ligoninę pateko dėl širdies problemų.

Tuo metu Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova neigia, kad S. Lavrovas ligoninėje. Ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriame kalbasi su pačiu S. Lavrovu, klausdama jo, kaip jis jaučiasi.

„Ir apie mūsų prezidentą dešimt metų rašo, kad jis serga. Tai kažkoks žaidimas, kuris politikoje – nenaujas“, – vaizdo įraše sakė S. Lavrovas.

S. Lavrovas Balyje, kur lapkričio 15–16 dienomis vyksta aukščiausių pasaulio lyderių G20 susitikimas pavaduoja Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Jis šiemet nusprendė suvažiavime ne tik nedalyvauti, bet ir neprisijungti nuotoliniu būdu.

S. Lavrovas į Indonezijos salą Balį atvyko dar sekmadienį. S. Lavrovą pasitiko garbės sargyba ir tradiciniai šokėjai, tačiau tikimasi, kad aukščiausiojo lygio susitikime jis sulauks kritikos dėl Rusijos invazijos į Ukrainą ir grasinimų konflikte panaudoti branduolinį ginklą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer