Legendinis atlikėjas Frankonis prabilo apie Malinausko netektį: žinia smogė iš giedro dangaus

Lapkričio 12-ąją anapilin iškeliavo 73-ejų dainininkas, garsus atlikėjas Viktoras Malinauskas.

Kaip naujienų portalui tv3.lt pranešė dainininko dukra Viktorija Malinauskaitė, jos tėtis mirė šeštadienį. Atsisveikinti su Viktoru Malinausku bus galima Vilniuje, lapkričio 20 dieną nuo 10 iki 14 valandos, laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“.

Prabilo ilgametis draugas

Ilgametis V. Malinausko kolega ir bičiulis Valdemaras Frankonis atviras, ši žinia buvo labai netikėta. „Esu iki gelmių sujaudintas… Galima visko buvo tikėtis, bet tokio dalyko tikrai nesitikėjau“, – naujienų portalui tv3.lt teigė V. Frankonis.

Lietuva neteko stipraus, profesionalaus dainininko, pakerėjusio tūkstančių širdis. V. Frankonis kolegą ir bičiulį prisimena gražiausiais žodžiais, jiedu ilgą laiką kartu dainavo „Žvaigždžių kvartete“: „Jis buvo stiprus, tikras profesionalas. Su juo niekada nebuvo jokių problemų, greit išmokdavo, galėdavo daryti viską maksimaliai greitai.“

V. Frankonis pasakoja, kad V. Malinauskas turėjo viską, ko reikia dainininkui – visą laiką jo veidą puošdavo šypsena, o didžiausia stiprybė buvo platus balso diapazonas, nebuvo natos, kurios jis nepadainuotų.

„Jis buvo stiprus dainininkas, turėjo labai gražų tembrą, išskirtinį. Nežinau, ar kas nors dabar galės į jo vietą atsistoti ir atrodyti panašiai, kaip jis. Jis tikrai buvo nepakartojamas dainininkas“, – svarsto jis.

Pašnekovas sako, kad judviejų santykiai visada buvo itin gražūs, o V. Malinauskas itin atsakingai ruošdavosi kiekvienam pasirodymui, scenoje atiduodavo visą save, tad nenuostabu, kad pavergė daugybės žmonių širdis.

Kiek dainų kartu sudainuota, kiek konkursų ir televizijos projektų aplankyta, kiek laurų nuskinta. Išleisti ir 3 CD kompaktai. V. Frankonis teigia neseniai surinkęs dar 60 niekur neskambėjusių dainų, kurias atiduos radijo fondui: „Pasirodo, kiek mes daug pridainavome, o realizuoti galima tik dabar…“

V. Frankonis pasakoja prieš kelias dienas kalbėjęs su bičiuliu, planavo susitikti ir turėjo ateities planų. Tik šie jau liks neįgyvendinti…

„Kaip tik dar turėjome susisiekti, pasišnekėti, kaip pas mus reikalai ir taip toliau, prieš tris ar keturias dienas šnekėjau su juo, jis buvo reabilitacijoje. Sudėtinga situacija… Ir viskas, tik dabar sužinojau, kad taip yra“, – apmaudo neslepia pašnekovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer