Vietoje blynų – cepelinai: parlamentarai piktinasi nauja maitinimo tvarka Seime

Seimas ir Vyriausybė liko be valgyklų – parlamentarus maitinusios įmonės vasarą paprašė nutraukti nuomos sutartis. Iki šiol neatsirado nė maitinimo įstaigos, norinčios aptarnauti Seimo narius, tad jie turi tenkintis maisto užsisakymo paslaugomis. Tačiau toli gražu ne visi tuo patenkinti – kai kurie politikai neslepia pasipiktinimo.

Regionų frakcijos narė Agnė Širinskienė naująją tvarką vadina „dasigyvenimu“.

„Tualetų reforma Seime nepavyko, tai per vasarą maitinimą reformavo. Posėdžių salėj maistą užsisakinėsim….čia taip tarp balsavimų spręsim kotletukai ar cepelinas. Gal dar drabužių apsipirkimo platformas posėdžių salėje atidarys? Kaip tik naujų batų reikėtų“, – feisbuke rašė ji.

Nė vienai maitinimo įstaigai nepanorus maitinti parlamentarų, II Seimo rūmuose įrengta laikina vieta, kur bus galima užsisakyti maisto iš restorano „Ilunch“.

Tiesa, maisto užsisakyti parlamentarai bet kada negalės. Yra nurodyti ir tam tikri du laikai: iki 10 valandos užsisakius maistą jis bus atvežetas 12-ą, o užsisakius po 10 valandos jis bus atvežtas apie 13-ą. Kitų pasirinkimų nėra.

Vietoje blynų  cepelinai

Matėme, kad kai kurie parlamentarai yra pasipiktinę, kad jie nuo šiol turi maistą į Seimą užsisakyti.

Lietuvos socialdemokratų frakcijos narys Algirdas Sysas naujienų portalui tv3.lt pasakoja antradienį pirmą kartą užsisakęs maisto tokiu būdu. Jo vertinimu, anksčiau vietoje gamintas maistas buvo geresnės kokybės.

„Sakykime, 10-ies balų skalėje  būtų kokie 5-6, mano vertinimu“, – teigia A. Sysas.

Seimo rudens sesija dar nė nespėjo įsibėgėti, bet parlamentaras teigia jau girdėjęs nusiskundimų, kad užsakytas maistas  sumaišytas.

„Vienam žmogui vietoje blynų atvežė cepelinų <…> Skundėsi, kad ir maistas šaltesnis. Man šiandien, sakyčiau, apyšiltis, bet ne šaltas. Bet juk ne vietoje padaro, reikia maistą atvežti, jis pakankamai greitai atšąla. Tikėtis karštų patiekalų būtų naivu“, – teigė jis.

A. Sysas juokauja, kad esant ilgiems Seimo posėdžiams, trunkantiems iki vakaro, parlamentarams teks neštis maistą iš namų.

„Reikia turėti lauknešėlį, dešros gabalą, lašinių paltį“, – teigė jis.

Naujienų portalas tv3.lt dar kovą rašė, kad parlamentarai Seime įsikūrusioje valgykloje skanius dienos pietus galėjo valgyti vos už 3,5 euro, kai kitose Vilniaus maitinimo įstaigose pietūs atsieina gerokai brangiau.

Apie tai galite skaityti: čia.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer