Karaliaus Mindaugo iššūkyje plaukianti Laura Blaževičiūtė: „Mes tai darome už Lietuvą“

Į Karaliaus Mindaugo iššūkį jungiasi ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Su žygdarbiams įkvėpusiu Aurimu Valujavičiumi vienoje valtyje plauksianti TV3 vadovė sako, kad ši diena ir jai įprasminti pasirinktas iššūkis – ypatingi.

Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, 30-metį mininti TV3 televizija organizuoja šventinį plaukimą Nerimi nuo amžinosios Lietuvos sostinės Vilniaus iki istorinės Lietuvos sostinės Kernavės. 7 val. ryto iššūkio dalyviams startą davė prezidentas Gitanas Nausėda ir Atlanto vandenyną perplaukęs keliautojas Aurimas Valujavičius.

Kartu su Aurimu Neries srovės ketvirtadienį bandys įveikti L. Blaževičiūtė. Paklausta apie pasiruošimą, TV3 generalinė direktorė kalbėjo ne apie valtis ar daiktus.

„Manau, pagrindinis pasiruošimas yra pati idėja. Daugiau nieko nereikia, nes su tokia didele minia ir su tiek energijos jau padaryta pusė darbo“, – naujienų portalui tv3.lt sakė L. Blaževičiūtė.

Į Karaliaus Mindaugo iššūkį prisijungė apie beveik 600 dalyvių. Dalį baidarių nuomojo organizatoriai, dar kelis šimtus laivų atsivežė patys gyventojai.

TV3 generalinė direktorė sako, kad iššūkiui liepos 6-oji pasirinkta neatsitiktinai.

„Liepos 6-oji yra ypatinga kiekvienais metais, bet šiemet TV3 televizija švenčia 30 gimtadienį. Mes sakome, kad norime švęsti žiūrėjimo šventę ir dėl to norėjome, kad liepos 6-oji išsitęstų į visą dieną“, – komentuoja L. Blaževičiūtė.

TV3 generalinė direktorė baidare plauks ne pirmą kartą, tačiau didžiausiu iššūkių įvardija laiką. „Turime spėti į tiesioginę transliaciją, finišuoti laiku“, – šypteli L. Blaževičiūtė.

„Aš labai dėkoju žmonėms, kurie palaiko šią idėją, nes tai sukuria galingą bendrystės jausmą. Mes tai darome už Lietuvą visi kartu“, – priduria TV3 vadovė.

Dalyviai kviečiami Kernavėje finišuoti iki 19.30 valandos. Karaliaus Mindaugo iššūkį karūnuos nuo 2009 metų TV3 puoselėjama tradicija – Tautiškos giesmės giedojimas visuose pasaulio kampeliuose liepos 6 dieną, 21 val. Lietuvos laiku. Tačiau valstybingumo šventė Kernavėje tęsis ir po iškilmingosios jo dalies – 30-ąjį gimtadienį švenčianti TV3 televizija kvies pirmojoje Lietuvos sostinėje pasilikti ilgėliau ir pasilinksminti renginyje, kuriame regėsime ryškiausias scenos žvaigždes

www.tv3.lt .

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer