Vilnių talžiusi liūtis neapsiėjo be padarinių: pranešama apie patvinusias gatves

Ketvirtadienį Vilnių užklupo itin stipri liūtis. Ji nepraūžė be padarinių. Aiškėja, kad sostinėje patvino ir gatvės.

Maždaug 19 val. Vilniuje prasidėjo trumpa, tačiau itin stipri liūtis. Maždaug pusvalandį sostinę talžė lietus neapsiėjo be padarinių. Pranešama, kad patvinusios kai kurios gatvės.

Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, visiškai patvinusi – J. Kubiliaus gatvė. Nors vandens itin daug, automobiliais ji lieka pravažiuojama, tačiau tą daryti rizikinga. Vandenyje galite pamesti ir automobilio valstybinius numerius. Raginama vengti šios vietos.

Tikėtina, kad panašių gatvių Vilniuje gali būti ir daugiau. Feisbuke žmonės dalijasi, kad Antakalnyje, ant Šilo tilto, formuojasi automobilių spūstis. Kol kas neaišku ar ji susijusi su audros padariniais.

Audros būta tokios stiprios, kad feisbuko grupėse žmonės dalijasi tai, ką rado savo kiemuose. Ant žemės – itin dideli ledo gabaliukai.

Rimtesnių padarinių liūtis pridarė ir Pylimėlių gatvėje. Čia nuvirtęs medis sudaužė 3 automobilius. Dėl nuvirtusio medžio gyventojai į tarnybas kreipėsi dar prieš mėnesį. Prašyta jį nupjauti ir pašalinti, nes jis kėlė pavojų. Atvažiavę specialistai medį pažymėjo, tačiau jo pašalinti nespėjo. Jį išvertė liūtis.

Vasariški nepatogumai: laukia 30-ies laipsnių karštis ir audros

Šį vakarą iš pietų pradės plaukti lietaus debesys, iki ryto bus paliję jau daug kur.  Kaip ir iki šiol, vietomis lis smarkiai ir su perkūnija. Paryčiais liausis, bet dieną lietaus debesys ims kilti vėl. Vėl daug kur lis, vietomis smarkiai, su perkūnija, galimi vėjo gūsiai ir net kruša.

Paryčiais, kai temperatūra būna žemiausia, vyraus 15–17 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra bus nevienoda. Vyraus 24–27 laipsniai šilumos, rytiniame pakraštyje iki 29–30, šalies vakaruose tiktai 19–21 laipsnis šilumos.

„Kitaip tariant, rytoj Lietuvoje vasara. Ir naktį, ir dieną bus audros židinių, daug kur palis, vietomis smarkiai, su perkūnija, galbūt vėjo gūsiais. Įmanoma ir kruša. Paryčiais bus apie 15–17 laipsnių, dieną vyraus 24–27, rytuose iki 30, šalies vakaruose 19–21 laipsnis šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer