Andriaus Rimiškio dukra su pagyrimu baigė pradinę mokyklą: skyrė jautrius žodžius

Dainininkas Andrius Rimiškis ir jo žmona Vaida šiandien itin laimingi. Jų dukra džiaugiasi pabaigusi ketvirtąją klasę su pasiekimais, kurie džiugina visą šeimą.

Daininkas Andrius Rimiškis naujiena pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Mūsų Lėja, šiandieną puikiai užbaigė „Verdenės“ progimnazijos ketvirtą klasę, bei buvo nominuota ir išrinkta – Metų Lyderis „Verdenės“ Perlai 2022! Labai Tavimi didžiuojamės! Esi to verta!!! Atkaklus darbas, tikslo siekimas ir pastangos, duoda savo rezultatą!“ – džiaugsmu dalijosi A. Rimiškis.

Anksčiau rašėme, kad ketvirtą dešimtį įpusėjęs atlikėjas Andrius Rimiškis šiuo metu jaučiasi kaip niekada laimingas. Prieš keletą dienų jis su dukrele paminėjo dvigubą gimtadienį – Andriui sukako 35-eri, o Andrėjai penkeri. Vyras sako, kad šeima visada buvo svarbiausia vertybė, o tai nuo mažų dienų jam įskiepijo tėvai.

Su žmona Vaida atlikėjas susituokęs jau daugiau nei vienuolika metų. Laidai „Žmonės kalba“ jis atskleidė, kokia jų sėkmingų santykių paslaptis ir už ką Vaidai jaučiasi ypatingai dėkingas.

„Pirmiausia, esam atviri, gerbiame vienas kitą. Nuo pat draugystės pradžios daug laiko leidžiam kartu, mums tiesiog gera taip. Manau, kad svarbiausias dalykas, iš tikrųjų, bendravimas, kalbėjimas, mokėjimas būti ne tik žmona ir vyru, bet ir draugu, drauge. Vaida iš tiesų yra labai gera mano draugė“, – šypsodamasis pasakoja Andrius.

Šiuo metu Rimiškių šeimoje auga dvi dukros – vyresnėlė Lėja ir mažoji Andrėja. O ar šeima neplanuoja pagausėti, juo labiau, kad Andrius ne kartą yra minėjęs, kad norėtų susilaukti net šešių vaikų?

„Na, tokių planų galbūt ir yra. Pasikalbam su žmona, kad būtų visai smagu sulaukti berniuko. Bet kol kas mums užtenka rūpesčio dukromis, o kaip bus ateityje – parodys laikas. Tačiau tikrai žinau, kad šešių vaikų jau nebenoriu, nors ilgą laiką buvau įsitikinęs, jog pajėgčiau tiek užauginti“, – juokdamasis sako Andrius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer