Vyro ir sūnaus netekusiai Kristinai – artimųjų smūgis: „Išsikask tu tą debilą ir persikask kur nori“

Kristiną persekioja juodų nelaimių šleifas. 11 vaikų pagimdžiusi moteris neseniai palaidojo šeimos maitintoją, o nuo vėžio mirė 16-metis sūnus. Skaudžią diagnozę išgirdo ir dukra – taip pat vėžys. Šiandien Kristina su vaikais glaudžiasi vieno kambario bute, o ši padėtis iškart sulaukė socialinių tarnybų grasinimų. Negana to, tokių likimo smūgių sulaukusi moteris išgirdo dar vieną, šįkart iš tėvo ir brolio. Esą šie reikalauja išsikasti sūnų iš bendro šeimos kapo.

Į „TV Pagalbos“ studiją atvykusi Kristina pasakojo kad pirmus tris vaikus užaugino viena, nes pirmasis jos vyras girtuokliavo. Tačiau su antru vyru moteris išgyveno beveik 16 metų, per kuriuos susilaukė dar 8 vaikų.

Tačiau visą šeimą sukrėtė tragiška Kristinos vyro žūtis. Būrys vaikų liko be tėvo ir pagrindinio maitintojo, o našlė – be svarbiausio ramsčio ir palaikytojo.

„Užsiimu darbais, kad kuo mažiau galvočiau. 2016 metais nuo vėžio mirė mano 16-metis sūnus, 2017-aisiais namuose sudegė 35 metų brolis, šiais metais mirė vyras, mergaitė vėžiu serga, kuriai irgi neaišku, kiek liko gyventi”, – apie vieną po kitos persekiojančias nelaimes pasakojo Kristina.

Moteriai tenka išgyventi ne tik netekties ir nežinomybės skausmą. Po vyro mirties ji atsidūrė valstybės tarnybų akiratyje.

„Kai tu kenti ir tave dar labiau stumia į duobę – tai yra dar baisiau. Kai tave puola seniūnijos – suprasčiau, jei būčiau geriantis žmogus ir vaikų nežiūrėčiau“, – ašaras sunkiai tramdė Kristina.

Vyšnia ant nelaimių ir negandų torto Kristinai tapo smūgis iš vienų artimiausių žmonių – tėvo ir brolio. Šie pareikalavo išsikasti sūnaus palaikus iš bendro šeimos kapo.

„Buvau vieną kartą nuvažiavusi pas brolį. Priėmė, viskas gerai, gražiai. Paskui jis man skambina: „tu netvarkai kapų“. Sakau, kad tik aš kapus ir tvarkau. Su socialine darbuotoja pastatėme paminklą, tėvas prisigyrė visiems, kad davė man 500 eurų, kurių nemačiau akyse.

Brolis skambina, sako, kad tu netvarkai kapų, aš visada tvarkau, juodžemį pirkau, gėles vežiau. Išsikask tu tą debilą ir persikask kur nori, čia yra mūsų žemė. <...> Po vaiko mirties mes pradėjom vežti gėles ir kaip tik nuvažiuoji, ant rytojaus viskas numesta, tuščia“, – pasakojo Kristina.

Laidoje taip pat apsilankę Kristinos tėvas ir brolis Ignas neigė, kad kada nors pateikė tokį reikalavimą.

„Niekas nenori iš jos. Net nėra minčių tokių. <...> Mes tau sakėm, kad neleisim vaiko iškasti, o tu sakei, kad išsikasi. Tai čia yra melas, kad mes tau liepėm išsikasti“, – sakė pastarasis.

„Ignas sakys vienaip, o kai išgers – sakys kitaip. Tu blaivas tą sykį irgi sakei, kad viskas gerai, tie kapai tegul būna, gėles neškit, tvarkykit, man neįdomu“, – tikino Kristina ir sakė, kad jau apsisprendė perlaidoti sūnų.

Ar sesei ir broliui pavyko išspręsti konfliktą, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer