Zelenskio patarėjas užkariavo moterų širdis: atskleidė, kodėl jį taip myli ukrainietės

Karas Ukrainai suteikė naujų didvyrių – prezidento Volodymyro Zelenskio patarėjas Oleksejus Arestovičius tapo pagrindiniu favoritu ir užkariavo tūkstančius ukrainiečių merginų širdžių.

Prezidento Volodymyro Zelenskio patarėjas Oleksejus Arestovičius visai neseniai davė interviu ukrainiečių žurnalistui Valerijui Kolomiets, kuriame pats paatviravo, kodėl moterys jį taip myli. Pats O. Arestovičius dažnai minimas kaip pagrindinis ukrainiečių vilties objektas, kurio įrašai ir interviu nuramina ir įkvepia tikėjimą ankstyva pergale kare.

Atvirame interviu vyras papasakojo, kodėl moterys jį taip myli, rašo UNIAN.

„Nežinau, reikia paklausti moterų, kodėl. Turiu prielaidą. Galbūt todėl, kad myliu moteris, ir jos atsako tuo pačiu. Greičiausiai dėl to“, – atsakė vyras.

Oleksejus taip pat pasakojo, kad anksčiau internete pasklidusios kalbos apie jo pikantiškas nuotraukas skirtingoms merginoms yra tik melas, o jas siuntė tik žmonai. Jis taip pat papasakojo sekso už pinigus niekada nesiūlęs ir tuo nebūtų sutikęs užsiimti net už didelius pinigus.

Jau anksčiau rašėme, kad nuo pat karo pradžios visų ukrainiečių dėmesys yra prikaustytas prie svarbiausių Ukrainos vyriausybės veikėjų. Tiesa, jais kaip politikais seka ne visi. Kai kurie politinio elito atstovai Ukrainos moterims tapo naujais sekso simboliais. Tarp favoritų buvo prezidentas Volodymyras Zelenskis, Oleksandras Skichko ir Vitalijus Kimas, rašo segodnia.ru.

Tačiau Ukrainos moterų numylėtinis yra ir Ukrainos prezidento patarėjas Oleksejus Arestovičius. Jis gimė 1975 m. rugpjūčio 3 d. Gruzijos mieste Dedoplistskaro. Tačiau būsimasis politikas baigė mokyklą Kijeve ir ten įstojo į universitetą. Tiesa, Arestovičiui nesisekė su biologija. Studijuodamas jis pradėjo vaidinti Juodosios aikštės teatro scenoje, tuo pat metu Arestovičius susidomėjo psichologija ir netgi vedė mokymus bei seminarus, o 2010 m. baigė rusų psichologo Absalomo Podvodny mokyklą „Žmogus tarp žmonių“.

Netapo psichologu

2005 metais jis pradėjo savo karjerą politikoje, tapdamas Brolijos partijos nariu. O 2008 m. jis buvo paskirtas Odesos miesto tarybos Primorsky rajono administracijos pirmininko pavaduotoju. Arestovičius baigė Odesos sausumos pajėgų institutą ir yra atsargos majoras. Todėl greitai jis pradėjo aktyviai veikti kaip karinis ekspertas televizijoje. Jis taip pat pradėjo vesti savo dienoraštį karinių-politinių įvykių Ukrainoje tema.

2018 metų rudenį Arestovičius išvyko kovoti į JFO zoną kaip skautas, tarnavo Kramatorsko srityje. Kaip rašėme aukščiau, studijuodamas universitete Arestovičius pradėjo vaidinti teatrr ir jam netgi pavyko suvaidinti keliuose televizijos projektuose. Taigi žiūrovai galėjo pamatyti Arestovičių tokiuose serialuose kaip „Muhtaro sugrįžimas“, „Brolis už brolį-2“ ir „Nebijok, aš ten“. Beje, pastarajame projekte vaidmuo buvo pats įspūdingiausias. Dabar internete sklando ištrauka su labai komiška Arestovičiaus vaidyba.

Asmeninis gyvenimas

Didelis nusivylimas daugeliui ukrainiečių bus tai, kad Oleksejus Arestovičius ilgą laiką buvo vedęs ir kartu su antrąja žmona Anastasija augina tris vaikus. Pora susituokė 2015 m.

Santuokoje su Anastasija pareigūnas susilaukė dviejų vaikų: sūnaus Aleksandro ir dukters Veronikos. Arestovičius taip pat turi dukrą iš pirmosios santuokos, jos vardas Aelita. Pagrindinis Arestovičiaus bruožas – jo ramumas ir gebėjimas nuraminti panikuojančius ukrainiečius.


www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer