Žiaurus nužudymas Latvijoje: vyras ir du nepilnamečiai supjaustę arklį parsivežė jį namo suvalgyti

Trečiadienį Latvijos policija sulaikė tris vyrus, nužudžiusius aštuonių mėnesių kumeliuką. Atlikdami kratą vieno iš sulaikytųjų namuose, pareigūnai rado ir išsivežė nužudyto gyvūno mėsą bei daiktinius įrodymus. Visi trys įtariamieji sulaikyti. Nusikaltimo tyrimas tęsiamas.

Vasario 13 dieną Rygos regiono Siguldos komisariate pradėtas baudžiamasis procesas dėl ​​žiauraus elgesio su gyvūnu, pasibaigusio jo mirtimi.

Nusikaltimas įvykdytas Siguldoje, kur žirgų auginimo aptvare be liemens buvo rasta žirgo galva ir kojos. Netoli buvo rasta ir vieta, kur nugaišęs arklys buvo supjaustytas, o paskui galimai išvežtas. Arklys buvo jaunas, vos aštuonių mėnesių. Jo vertė siekė apie 4000 eurų.

Po dviejų dienų, vasario 15 d., teisėsauga, vykdydama tyrimą, sulaikė tris įtariamuosius – vyrą, gimusį 1982 m., ir du nepilnamečius, gimusius 2006 m. Visi jie policijai žinomi dėl įvairių nusikalstamų veikų, įskaitant vagystes ir neteisėtą narkotinių medžiagų platinimą.

Vieno iš sulaikytųjų namuose teisėsaugininkai atliko skubią kratą, kurios metu rasta ir paimta mėsa, kaulai, dvi mėsmalės, aštuoni šoviniai, peiliai, karutis su krauju ir sportiniai batai su krauju.

Pirminė informacija rodo, kad vyrai nužudė arklį, norėdami panaudoti jo mėsą maistui. Tačiau tikslias nusikaltimo aplinkybes policija dar aiškinasi.

Už tokį nusikaltimą baudžiama laisvės atėmimu iki penkerių metų arba laikinuoju laisvės atėmimu, arba probacijos priežiūra, arba viešaisiais darbais, arba bauda, ​​atimant teisę laikyti tam tikrų ar visų rūšių gyvūnams iki penkerių metų.

Taip pat bus sprendžiama dėl papildomos kvalifikacijos baudžiamajam procesui už nepilnamečio įtraukimą į nusikalstamą veiką.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer