Žilvino Žitkaus namuose – ukrainiečių šeima: mergaitės garsų vyrą vadina tėčiu

Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau 20-ąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Simonas Urbonas, tinklalaidės vedėjas ir trijų vaikų tėtis, su ištikimiausiais mūsų tinklalaidės „Tėvai paprastai“ žiūrovais sveikinosi jau tiek daug kartų. Ir visais šiais kartais daugiausia apie tėvystę diskutavome su mamomis.

Šįkart apie tėvystę kalbamės su tėčiu Žilvinu Žitkumi. Kaip jaučiasi tėtis, kai ilgai laukia galimybės tapti tėčiu ir tai prilygsta stebuklui? Kalbamės apie tėvystės džiaugsmus ir netikėtumus, bet kitaip: paliesdami tikėjimą, viltis, svajones, laimę. Ką šiandien Žilvinui reiškia būti tėčiu?

Laidoje taip pat svečiuojasi ir diskutuoja mūsų nuolatinė viešnia, bendramintė ir bičiulė, šeimų konsultantė Renata Cikanaitė.

Žilvinas Žitkus į šeimą priėmė 2 ukrainiečių mergaites

Vyras šypsodamasis sako, kad dabar jo šeimoje, nors auga viena biologinė dukra, yra trys mergaitės.

„Čia už tuos buvusius nesėkmingus nėštumus“, – juokauja.

Prasidėjus karui Žilvinas su šeima priėmė moterį, ukrainietę, su dviem dukromis, ir šios mergaitės tapo tarsi tikros seserys jų biologinei dukrai.

Žilvino mergaitė, būdama ketverių, vos per tris mėnesius išmoko užsienio kalbą!

Vadina tėčiu

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas nušvinta, pasakodamas, kaip į šeimą patekusios dvi ukrainiečių mergaitės, jam grįžus po darbo, apsikabina ir pribėgusios, kaip ir tikra dukra, vadina tėčiu. „Likimo ironija“, – sako Žilvinas. 

Nors ukrainiečių šeima dabar gyvena atskirame bute, tačiau susitinka mažiausiai tris kartus per savaitę: „Mergaitės pasiilgsta to tėčiuko.“

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidės ištrauką rasite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Visą tinklalaidę žiūrėkite čia:


www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer