Žuvusios „Nuaro“ vadovės draugės širdį drasko skausmas: „Šie metai buvo labai sunkūs“

Lapkričio 21-ąją bus lygiai metai, kaip skaudžios autoavarijos metu žuvo gyvūnų globos namų „Nuaras“ vadovė Gintarė Liutkuvienė ir jos sutuoktinis Egidijus.

Nors praėjo metai, vis dėlto ilgametė Gintarės bičiulė Jurgita Gustaitienė sunkiai renka žodžius apie netektį.

Pernelyg didelė žaizda

Paprašyta pasidalinti, kaip praėjo metai po kolegės ir bičiulės mirties, moteris sakė, kad Gintarė išliks ne tik jos, bet ir visuomenės širdyje bei atmintyje kaip itin šiltas ir gyvūnus bei gyvenimą mylėjęs žmogus.

„Šie metai buvo labai sunkūs. Visų pirma, tai didelė netektis tiek man asmeniškai, tiek Gintarės šeimai. Su ja bendravome ir kaip kolegės, ir šeimomis.

Esu dėkinga darbuotojams, kurie kartu praėjo šį sunkų periodą. Iki šiol sunku matyti kitą žmogų vietoje jos. Tai pernelyg didelė žaizda“, – tv3.lt sako pašnekovė.

Našlaičiais liko du vaikai 

Jos teigimu, sunkiausiai netektį išgyveno našlaičiais likę Gintarės ir Egidijaus vaikai. „Jų vaikų amžius labai panašus į mano vaikų. Sunku net pagalvoti, ką jie išgyvena.

Vaikai auga su seneliais. Mažesnysis lengviau prisitaikė, o vyresnėliui sunku – jis daugiau supranta, tačiau aš stengiuosi su vaikais apie tai nekalbėti, nenoriu ir net nedrįstu komentuoti jų psichologinės būklės bei emocijų.“

 

Kaltų neieško 

J.Gustaitienė sako neieškanti kaltų dėl įvykusios tragedijos, tačiau prisipažįsta nevažiuojanti ta kryptimi ir į tą vietą, kur nutiko nelaimė. „Kažkokia nelemta vieta. Stengiuosi pro ją nevažinėti. Tai buvo nelaimingas atsitikimas. Galima ieškoti kaltų, kodėl kelias nesutvarkytas, žmonės rašė, kad ten kažkada turėjo nutikti nelaimė dėl tokio kelio ruožo, tačiau nesu kompetetinga spręsti.“

Gintarės ir Egidijaus atminimui šeima bei artimieji nuolat užperka mišias bažnyčioje bei lanko kapus. Artėjančios metinės – ne išimtis. „Visada, nepriklausomai nuo datos, stengiamės prisiminti, aplankyti kapus, užpirkti mišias ir pagerbti. Nors žmonių nėra, tačiau juos būtina prisiminti.

Gintarė visada liks ne tik mūsų, bet ir visuomenės atmintyje kaip gyvūnus ir gyvenimą mylėjęs žmogus.“

Automobilis apvirto 

Primename, kad tragedija įvyko 2021 lapkričio 21-ąją. 

Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, griovyje, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų jaunų žmonių kūnai. Šiame kraupiame autoįvykyje žuvo Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos vyras Egidijus.

Mašinos salone aptikti dviejų žuvusių žmonių kūnai – vyro (gimusio 1983 metais) ir moters (gimusios 1984 metais). Kaip aiškėja, tai sutuoktiniai Gintarė ir Egidijus L. Gintarė vadovavo gyvūnų globos namų „Nuaras“ Klaipėdos padaliniui.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer