100 kg svėrusios klaipėdietės pokyčiai stebina net visko mačiusius: papasakojo, kaip pavyko

Daugiau nei 40 tūkstančių sekėjų instagrame turinti Reda Mauricienė – dviejų vaikų mama. Ji bene kasdien atvirai dalijasi svorio pokyčiais po gimdymo ir sako, kad jeigu nori pasikeisti ir turėti tvirtą kūną, jokių kliūčių nėra – tereikia valios, noro ir užsispyrimo.

Gimdyti antro vaiko Reda išvažiavo sverdama 100 kilogramų, o dabar, numetusi apie 30 kilogramų, pagaliau ji jaučiasi patenkinta savo atvaizdu veidrodyje.

Reda, socialiniuose tinkluose esate atpažįstama kaip užsispyrusi dviejų vaikų mama, motyvatorė, grožio specialistė. O kaip pati save pristatytumėte žmonėms, kurie pirmą kartą išvys šį straipsnį ir skaitys apie jus?

Visada sunku apie save kalbėti kitiems, tačiau yra dalykai, kurių nepaslėpsi. Esu stiprus žmogus. Turiu savo aiškią nuomonę ir poziciją. Nemėgstu netikrumo, savu laiku iš klaidų išmokau daugybės dalykų. Esu atvira ir paprasta, jei reikia, visada padedu ir ištiesiu ranką.

Esate dviejų berniukų, Herkaus ir Tauro, mama. Netrukus po antrojo gimdymo ėmėte rodyti, kaip metate svorį. Ar sunki jums ši svorio metimo kelionė?

Po pirmojo nėštumo numečiau 30 kilogramų, po antrojo – tiek pat. Bet neslėpsiu – antrą kartą kovoti su svoriu tikrai daug sunkiau. Gimdyti išvykau sverdama 100 kilogramų.

Manau, kad su metais vis sunkiau mesti svorį. Šiuo metu mano planas – stangrinti kūną, turėti jį sveiką. Būti liekna nėra mano siekiamybė. Noriu turėti gražų kūną ir tai yra mano viso gyvenimo planas.

Galiu pasakyti, kad grožio suvokimas stipriai pasikeitė perkopus 30-metį.

Neseniai rašėte, kad svorio metimas yra ne tik kova su kilogramais, bet labiau vidinė kova su savimi. Ką turėjote mintyje?

Taip, tai yra kova su savimi, kol įsidiegi sau naujus įpročius. Naujas gyvenimo ritmas, pasikeitęs maistas, dienos rutina. Prireikia tikrai nemažai kovos ir užsispyrimo, kol renkiesi – ar su vaiku valgyti kepsniuką, ar virtą vištą, ar pagulėti, kol vaikai miega, ar nubėgti į salę. Taip ir kovojau, kol tai tapo įprasta.

Būti gražia, visų pirma, turiu būti sau. Jeigu aš nesijaučiu gerai savo kūne, tai yra stabdis. O tas vaizdas nuo pat ryto prieš veidrodį tikrai nedžiugino, kai viskas kabo, minkšta, drabužiai netinka, viskas atrodo negražiai. Bet, visų pirma, turi būti sveikata.

Nemeluosiu – skaudėjo nugarą, prakaitavau, buvau nelanksti. Gyventi taip tikrai nekomfortiška. Nuodėmė šitaip save kankinti. Dėl sveikatos ir savo savijautos tikrai reikia pasistengti. Gyvename tik kartą ir mūsų kūnas yra mūsų namai – juos reikia mylėti.

Kokios priemonės jums labiausiai padėjo numesti svorio ir kas visiškai nepasiteisino? Ką jūs rekomenduotumėte moterims, kurios nori tvirto ir stangraus kūno?

Nėštumo metu mano kūnas, atrodė, ėmė pūstis net nuo vandens. Atrodo, ir dirbau, ir judėjau, ir valgiau kaip visi, tačiau „augau“ akyse. Tik aš visada žinojau, kad susitvarkysiu.

100 kilogramų svoris tikrai mane gąsdino. Bet nieko, kai nori, gali viską. Metant svorį visada geriausia priemonė – mityba. Siūlyčiau mamoms ir hormonus pasitikrinti, apsilankyti pas mitybos specialistą, kad pagelbėtų susitvarkyti maistą, jeigu trūksta žinių.

Žinoma, fizinis aktyvumas visada yra itin svarbu – stebuklų savaime nebūna. Prie mitybos ir sporto prijungiau masažus, kurie padėjo išjudinti užsistovėjusius skysčius. Rezultatas pasiekiamas, kai viskas vyksta kompleksiškai.

Kad ir koks žmogus būtų stiprus, vis tik būna momentų, kai palūžti ir nori viską mesti – ar jums pasitaiko tokių momentų?

Palūžti lengva. Nukrypti savaitei nuo režimo nėra blogai. Pailsėkite, atsipalaiduokite ir vėl grįžkite atgal. Aš turiu tikslą ir norint jį pasiekti, negaliu visko mesti. Vis tiek viską darau dėl savęs, o savęs apgauti tikrai nesinori. Kai žinai, dėl ko stengiesi, nepalūžti.

Užsimerkiu ir galvoju, kaip gera bus, kai pasieksiu tai, ko norėjau, o tas jausmas tikrai geras!

Nemažai kalbate ir apie darnius santykius su vyru, gražios šeimos pavyzdį – ar vyras yra tas žmogus, kuris jums padeda, įkvepia ir motyvuoja?

Vyras yra, visų pirma, mano geriausias draugas, tada vyras ir vaikų tėtis. Jis visada mane palaiko, kad ir ką sugalvočiau, visada pagiria. Tai – mano didžiausias ramstis ir aš su juo esu bet kokioje situacijoje.

Iki nėštumo dirbote grožio srityje – ar ši sritis yra ta, kurioje norite ir toliau save realizuoti?

Grožio sritis, ko gero, visada liks mano gyvenime, nors esu pagalvojusi, kad nebegrįšiu, tačiau aš ir vėl čia. Šiuo metu atnaujinu savo žinias ir kitą sezoną vėl būsiu rinkoje. Esu kupina jėgų ir idėjų.

Instagrame atvirai dalijatės savo nuotraukomis, drąsiai išsakote savo nuomonę – ar sulaukiate daug kritikos, nemalonių žinučių?

Kritikos sulaukiu mažai. Mano „heiteriai“, turbūt, suprato, kad jų nuomonė mano gyvenimo nekeičia. Aš gyvenu kaip noriu, darau, ką noriu ir kitų nuomonė man tikrai nėra rodiklis.

Kažkada buvo sunku suprasti, kodėl kiti žmonės taip moka nekęsti kito žmogaus, bet su laiku supratau, kad tai nėra mano problema.

Tai yra tik tų žmonių problema ir su pykčiu reikia gyventi jiems, o ne man. Dažnai nekenčiame žmonių, bet iš esmės mes jų nemėgstame dėl to, kad jie yra tokie, kokiu tu negalėjai tapti. Jie turi tai, ko galbūt, tu neturi, nors norėtumei. Mano nuomone, laimingi žmonės taip nesielgia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer