Tai, ką autobuse padarė tauragiškė, sužavėjo tūkstančius: pamatykite patys

18-metė tauragiškė Perla Skalauskaitė – ypatingo balso savininkė. Tai patvirtina visi, kuriems yra tekę girdėti merginos balsą.

Viename muzikiniame projekte dalyvavusi, o dabar kone kiekvieną savaitgalį skirtingose vietose koncertuojanti Perla dainuoja netikėčiausiose vietose.

Uždainavo autobuse

Savaitgalį vykusios Gatvės muzikos dienos proga Perla dainavo važiuojančiame autobuse. Ji bene pirmoji Lietuvos dainininkė, kuri uždainavo būtent autobuse, o ne kitoje, muzikantams įprastoje vietoje.

Būtent šis vaizdo įrašas, kaip mergina Justės Arlauskaitės dainą atlieka autobuse, sužavėjo šimtus internautų.

Perla pasakoja, kad sulaukė labai daug plojimų ir palaikymo, o viena keleivė, kuri vežė gėlių savo draugei, po pasirodymo jas padovanojo Perlai.

Muziką atrado mokykloje

Naujienų portalas tv3.lt pasiteiravo, kaip Perla atrado muziką ir ar planuoja savo gyvenimą sieti su šia veikla.

„Mano pirmoji scena buvo tada, kai man buvo 13 metų. Muzika mane lydėjo nuo mažens, mama ir visa mamos giminė buvo itin dainuojanti.

Prisimenu, kad paauglystėje lipau ant scenos mokykloje dainuoti, man patiko, todėl ėjau pas mokytojus, lankiau pamokas, kad išmokčiau daugiau“, – pasakoja Perla.

Neeilinio vardo savininkė sako gimusi Ispanijoje, kur tuo metu buvo itin populiarus vienas serialas. Būtent jo pagrindinė veikėja buvo Perlos vardu. „Tad tėvai ir nesudvejojo – pavadino Perla“, – šypteli pašnekovė.

Nori būti kriminologe

Šiuo metu mergina mokosi 12-oje klasėje, intensyviai ruošiasi egzaminams ir jau žino, ką norės studijuoti.

Meniškos sielos mergina, dainuojanti itin švelniu ir tyru balsu, save nori realizuoti kaip kriminologė: „Aš noriu studijuoti kriminologiją, o muzika liks kai hobis. Esu smulkmeniška, stebėtoja, pakankamai stabili. Man atrodo, kad kriminologija bus tikrai tinkamas variantas.

Kalbant apie muziką, esu įsitikinusi, kad jeigu nori gyventi iš muzikos, teks nueiti ilgą kelią – iš pradžių reikia turėti kokią nors specialybę, save realizuoti, o tada jau gali rimčiau užsiimti ir dainavimu.“

Ir nors mergina intensyviai ruošiasi egzaminams, vis tik laiko muzikai – suranda. Ji kone kiekvieną savaitgalį koncertuoja, klausosi muzikos ir šiuo metu ypač žavisi Monika Liu. Būtent ši atlikėja Perlai ypač imponuoja.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer