15-metė iš Klaipėdos rasta komos būsenos: medikai įtaria, kad galėjo patirti fizinę ir seksualinę prievartą

Gautas pranešimas, kad prie Dragūnų kvartalo esančiame miškelyje įvykdytas nusikaltimas.

Pirminiais duomenimis, galėjo nukentėti labai jauna mergina ar net nepilnametė.

Ji nuvežta į ligoninę.

Šiuo metu pareigūnai miškelyje ieško nusikaltimo įkalčių bei įtariamųjų pėdsakų.

Į pagalbą pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, Dragūnų kvartale antradienio vakarą tikrai nukentėjo nepilnametė.

Ji nuvežta į Klaipėdos vaikų ligoninę.

Nukentėjusioji yra jau ne mažametė, tad jai daugiau nei 14 metų.

Kol kas duomenų, kad būtų įvykdytas lytinis nusikaltimas (išžaginimas, išprievartavimas ar seksualinis priekabiavimas) pareigūnai neturi.

Pasak policininkų, dar daug kas neaišku, tad ikiteisminis tyrimas nepradėtas – renkama informacija ir tikslinamos visos įvykio aplinkybės.

Šiuo metu pareigūnai renka medžiagą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Daug kas paaiškės, kai bus galima apklausti pačią nukentėjusiąją.

Antradienio vakarą to padaryti nepavyko.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, paauglė galimo nusikaltimo padarymo metu buvo neblaivi.

Bus atlikta ir ekspertizė, kurios išvados paneigs ar patvirtins tiriamas nusikaltimo versijas.

Kadangi nukentėjusioji yra nepilnametė, jokios informacijos nei apie ją, nei apie jos sveiktos būklę, nei apie įvykio aplinkybes teisėsaugininkai neteikia.

Tik patvirtinama, kad jokių sulaikytų su šiuo galimai įvykdytu nusikaltimu ar jo padarymu įtariamų asmenų nėra.

Kada tiksliai įvykdytas pats nusikaltimas, neaišku.

Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stotis pranešimą apie galimai sumuštą moterį iš Bendrojo pagalbos centro gavo apie 21.30 val.

Miškelyje, dviračių take ar šalia jo esančioje laukymėje, gulinčią išrengtą bei nudraskytais drabužiais (šalia mėtėsi ir asmeniniai daiktai) nepilnametę galėjo pastebėti atsitiktinė praeivė.

Laikinai Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties vyriausiojo gydytojo pareigas einančios Nijolės Dambrauskienės teigimu, moteris išgirdo pagalbos šauksmą.

Atskubėjusi greitosios medicininės pagalbos brigada nukentėjusiąją rado jau sunkios būklės – komos būsenoje, netekusią sąmonės ir sušalusią.

Neaišku, ar ji sąmonę prarado nuo galimų sumušimų ar dėl to, jog buvo labai girta.

Medikams nepasirodė, kad tai nepilnametė, todėl ji iš pradžių nuvežta į Respublikinę Klaipėdos ligoninę.

Tik jau šio trečiadienio naktį (apie 2 val.), paaiškėjus amžiui (gim. 2007 m.) ir pagerėjus būklei, paauglė pervežta į Vaikų ligoninę.

Nors policininkai dar negali pasakyti ar apskritai buvo įvykdytas nusikaltimas, medikai išsakė savo įtarimus, jog penkiolikmetė galėjo patirti fizinę ir seksualinę prievartą.

Dragūnų kvartalo gyventojai pasakoja, kad galimai neblaivių asmenų keliamas triukšmas, liudijantis apie vykstančias išgertuves, iš šalia jų namų esančio miškelio antradienį ėmė sklisti apie 19 val.

Portalo delfi.lt kalbintas Lietuvos policijos generalinis Renatas Požėla atskleidė daugiau detalių apie rastą išrengtą nepilnametę.

„Tai įvyko Valentino dienai skirtas vakarėlis, jis vyko viešoje vietoje, buvo vartojamas alkoholis tarp nepilnamečių. Vartojamas, matyt, labai nesaikingai. Gavome informaciją iš asmens, kad vienas asmuo fiziškai tempia kitą asmenį. Policija sureagavo žaibo greičiu, sulėkė didelės mūsų pajėgos.

Ką mes nustatėme, viena nepilnametė, kuri gulėjo ar buvo tempiama, jai nustatytas virš 3 prom. girtumas. Šiuo metu mes neturime duomenų, kad tai buvo užpuolimas. Mūsų vertinimu, tai buvo kontaktas pažįstamų asmenų, susijęs su asmens tempimu, pastūmimu.

Mano žiniomis, ikiteisminis tyrimas nėra pradėtas, toliau tikslinama informacija. Užpuolimo versija ir seksualinio nusikaltimo versija yra atmesta“, – atviravo R. Požėla.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer