Paaiškėjo nauja svarbi detalė dingusio Mykolo paieškoje: prašo lietuvių pagalbos

Jau vienuoliktą dieną ieškoma Vilniuje nuo vasario 4 d. dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio. Paieškos kol kas bevaisės, į jas pasitelktos visos įmanomos pajėgos, tačiau paaiškėjo viena svarbi detalė – yra liudininkų, lemtingąjį šeštadienį prasilenkusių su Mykolu.

Specialiai paieškoje sukurtoje grupėje „Mykolo paieška“ dalinamasi svarbiausia ir aktualiausia informacija apie paieškas. Šįkart kreipiamasi į visus lietuvius – kamerų įrašai rodo, kad buvo žmonių, prasilenkusių su Mykolu, todėl prašoma atsiliepti liudininkų.

„Pagal kamerų vaizdus matome, kad šeštadienį 2023-02-04 bent keli žmonės prasilenkė su Mykolu palei Neries krantinę ties Danijos ambasada.

LABAI prašome atsiliepti ir susisiekti su mumis, jeigu tądien laikotarpyje nuo 16:30 ir 17:30 ėjote ta atkarpa pro Danijos ambasadą Sluškų g.“, – rašoma paieškų grupėje.

Dingo grįždamas iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną, eidamas namo iš draugo gimtadienio. Paaiškėjo, kad vaikinas šeštadienį, kiek po 16 val., išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje, ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Po kurio laiko rasti jaunuoliui priklausę daiktai – striukė ir kuprinė. Netoli tilto buvo rastas ir 15-mečio ausinių dėkliukas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

I. Davidonienė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer