22-ejų Laura jau atšventė Kalėdas, nes jų gali nebesulaukti: sunku sulaikyti ašaras

Jauna anglė mergina, kuriai diagnozuotas nepagydomas vėžys, Kalėdas atšventė šių metų pradžioje su šeima, kai sužinojo, kad jos auglys išplito. 22 metų Laurai Nuttall iš Lankašyro po įprasto akių tyrimo 2018 metais buvo diagnozuota daugiaformė glioblastoma – agresyvi smegenų vėžio forma. Jai buvo pasakyta, kad gyventi liko vos 12 mėnesių.

Ji ketverius metus gyvena su šia mirtina liga ir neseniai jai buvo atlikta ketvirtoji didelė operacija. Tačiau jos šeima nusprendė paankstinti Kalėdas šiais metais po to, kai Laurai buvo pranešta, kad praėjus vos dviem savaitėms po operacijos auglys padidėjo ir išplito į kitas smegenų dalis, rašo mirror.co.uk.

Radioterapija suteikė dar vieną viltį

Lauros laukia dviejų savaičių trukmės intensyvi skubi radioterapija, o šeima, nežinodama kaip tai ją paveiks, nusprendė švęsti Kalėdas anksti.

Lauros mama Nicola sakė: „Radioterapija mums suteikė dar vieną viltį, tačiau nežinome, kaip Laura jausis po to, ar tai turės ilgalaikį šalutinį poveikį, todėl nutarėme ne laukti, o  tiesiog paankstinti Kalėdas“.

Nicola „Twitter“ pasidalijo nuotrauka iš šeimos šventės sekmadienį ir parašė: „Vakaras buvo  ne apie vėžį ar gyvenimo trukmę, jį skyrėme skaniam maistui, kalakutui ir kvailiems žaidimams. Šventėme meilę ir dėkingumą, o svarbiausia – šeimą“.

Ji taip pat pasidalijo daugiau Kalėdų šventės nuotraukų, įskaitant papuoštą Kalėdų eglutę ir šventinį stalą. Ji sekmadienį „Twitter“ tinkle paskelbė: „Viskas paruošta didžiajai dienai, labai ačiū visiems, kurie padėjo sukurti #AchristmasforLaura

Esame palaiminti, turėdami nuostabių draugų, su kai kuriais susitikome, su kai kuriais nepavyko, bet visi esate labai branginami. Šiomis aplinkybėmis tai gali nuskambėti keistai, bet mums pasisekė daugeliu atžvilgių“.

Šeima gavo keliasdešimt atvirukų bei „Marks and Spenser“ padovanotas kalėdines vaišes. Prieš ankstyvą Kalėdų šventę Laurą ir jos šeimą pietauti pakvietė garsus komikas Peter Kay.

Neseniai į pensiją išėjęs komikas palaikė šeimą šiuo sunkiu laikotarpiu ir vaišino pietumis „Michelin“ žvaigždute pažymėtame restorane Burnley mieste.

Nicola savo „Twitter“ sekėjams papasakojo apie šį mielą gestą ir parašė: „Šiandien džiaugsmas buvo labai ypatingai malonus, nuostabiausi pietūs @whiteswan_fence su PeterKay. Juokas nepagydys glioblastomos, bet jis tikrai puikiai atitraukia dėmesį porai valandų“.

 

Sulaukė gausybės dėmesio

2021 metais Kay pirmą kartą po ketverių metų surengė savo pasirodymą pilnutėlėje Mančesterio „O2 Apollo“ salėje, siekdamas surinkti pinigų Laurai imunoterapijos gydymui Vokietijoje.

Nuo tada, kai sužinojo siaubingą diagnozę, Laura sudarė sąrašą „ką padaryti prieš numirštant“. Kai kuriuos neįtikėtinus dalykus Laurai pavyko įgyvendinti ‒ vadovauti Karališkojo laivyno karo laivui, pranešti orų prognozę per BBC, susitikti su Michelle Obama, valdyti kraną, pasėdėti „Red Arrows“ lėktuve.

Laurai ketvirtos stadijos vėžys buvo diagnozuotas, kai jai buvo vos 18 metų ir ji studijavo Londono universiteto koledže. Ji buvo priversta palikti universitetą, susikoncentruoti į gydymą, tačiau pradėjusi imunoterapiją Vokietijoje, ji sugebėjo iš naujo pradėti studijas ir įstojo į Mančesterio universitetą.

Nepaisant to, kad Laurai buvo skirta gyventi vos 12 mėnesių, ji sugebėjo nepaisyti prognozės ir šių metų liepą baigė studijas politikos, filosofijos ir ekonomikos srityse. Laura taip pat tapo „The Brain Tumor Charity“ ambasadore, o jos šeima sako, kad ši labdaros organizacija jiems buvo neįtikėtina parama.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer