Po 15 metų santuokoje Violeta ir Vilius Tarasovai paviešino slaptų vestuvių kadrus: taip ilgai slėpė ne veltui

Violeta ir Vilius Tarasovai pristatė naujausią savo kūrinį „Aš taip myliu“. Svajingas ir banguojantis muzikinis klipas – lyg ilgai laukta dovana dueto gerbėjams, nes muzikiniame klipe panaudoti niekur neviešinti legendiniai atlikėjų santuokos kadrai.

Jausmingas kūrinys – atgaiva ne tik klasikos melomanams, bet ir kiekvienam kažkada gyvenime mylėjusiems, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiltas ir šviesus kūrinys „Aš taip myliu“ – dvejus metus su žinomu atlikėju, prodiuseriu Edgaru Lubiu brandintas darbas.

„Žinot kaip būna – atrodo aiškiai jauti kaip turi būti, bet vis nesugebi atrakinti, nerandi raktažodžio, o gal ir burtažodžio. Juokauju, jog kartais net ir meilė nėra pajėgi pagreitinti. Linkiu mėgautis, klausyti, žiūrėti ir pagaliau po 15-kos metų teisėtai žvelgti į tai kas dar niekada taip atvirai nebuvo pristatyta visuomenei“, – sakė Vilius Tarasovas.

Atlikėjų dueto teigimu, svarbiausia, kad klausydami šios dainos, žmonės šypsotųsi, jaustųsi laimingi – mylintys ir mylimi.

„Kas šiame pasaulyje yra prasmingiau nei meilė? Tikriausiai nieko. Meilė mus įkvepia, palaiko, kiekvienas norime būti jos lydimas ir apsuptas. Labai linkiu, kad ta šviesi, klasikinė meilės ir apie meilę melodija, paskatintų iš spintos traukti senai nevartytą vestuvinį nuotraukų albumą, peržiūrėti „kasetę“ ar tiesiog šį vakarą arčiau savęs priglausti mylimą žmogų“, – sakė Violeta Tarasovienė.

Dažnai tvirčiausiu muzikinio pasaulio duetu tituluojama pora sako, ne veltui tiek ilgai slėpė savo prieš 15 metų vykusios santuokos kadrus.

„Esam tikri, kad tie kadrai – traškantys, kiek mirguliuojantys, bet labai tikri ir nuoširdūs, lyg geras, išlaikytas vynas – tik augina savo vertę“, – mintimis dalijosi atlikėjai.

2007-aisiais įvykusios Viliaus ir Violetos vestuvės turėjo būti itin slaptos, tačiau viskas pakrypo kiek kita linkme.

Garsiai porai nepavyko išvengti žiniasklaidos dėmesio.

„Vestuvės turėjo būti slaptos, bet nepavyko. Buvome prižadėję ekskliuzyvą vienam žurnalui. Buvo tokių kuriozinių situacijų – sekiojimų. Tada neatrodė kažkaip juokingai, nes nesupratome, kas vyksta. Važiavome, o už mūsų – pilna mašinų. Paskui mus vyko ne tik draugai, bet ir žurnalistai. Jie lipo ant tvorų ir t.t. Gal kažkam ir pasirodė keistai, bet mes turėjome išpildyti savo įsipareigojimus“, – prisiminimais su naujienų portalu tv3.lt anksčiau dalijosi pašnekovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer