25-erių merginos šuolis su guma virto tragedija: krentant sustojo širdis

Pranešama, kad su guma šokusi moteris nesuprato instruktoriaus nurodymų – tai buvo lemtinga klaida, lėmusi jos žūtį.

Yecenia Morales Gomez nušoko nuo tilto ir nukrito iš maždaug 150 metrų aukščio, nes jos diržai ir guma, su kuria ruošėsi šokti, dar nebuvo iki galo pritvirtinti, rašo nypost.com.

Praėjusių metų liepą 25-erių mergina su draugu nuvyko į „Sky Bungee Jumping Amaga“ šiaurės Kolumbijoje, kur ruošėsi pirmą kartą išbandyti šuolį su guma.

Versijos skiriasi

Y. M. Gomez išgirdo instruktoriaus raginimą šokti ir manė, kad jis buvo skirtas jai, nors iš tikrųjų instruktorius davė nurodymą jos vaikinui, teigiama vietos žiniasklaidos pranešimuose.

Ji pasimetė. Signalas šokti buvo skirtas vaikinui, nes jis jau buvo pritvirtintas. Jie tik uždėjo jai diržus, bet nespėjo jų pritvirtinti, o ji pasimetė ir paskubėjo šokti“, – „El Tiempo“ sakė Fredonijos, esančios Antiokijoje, savivaldybės meras Gustav‘o Guzman‘as.

Merginos mirtis konstatuota įvykio vietoje, nepaisant to, kad jos partneris bandė ją gelbėti ir atliko dirbtinį kvėpavimą. Medicinos ataskaitose teigiama, kad jos mirties priežastimi tapo kritimo metu sustojusi širdis.

Nepaisant pranešimų, kad mergina supainiojo instrukcijas, „Sky Bungee“ tyrimo metu tvirtino, kad tai netiesa ir kad tuo pačiu metu niekas kitas nesiruošė šokti su guma.

„Pranešimai, kad Yecenia Morales Gomez nušoko dėl to, kad pasimetė išgirdusi instrukcijas, duotas jos draugui, yra netiesa. Nelaimingo atsitikimo metu niekas kitas nesiruošė šokti su guma, nei jos draugas, nei kas nors kitas.

Mūsų taisyklėse reglamentuojama, kad vienu metu šoka vienas asmuo. Tai reiškia, kad prieš šokant kitam žmogui, prieš tai šokęs asmuo turi užbaigti šuolį“, – teigiama bendrovės pareiškime.

Bendrovė pažymėjo, kad internete išplitusiame incidento vaizdo įraše matyti kitas asmuo ir teigė, kad nėra jokios galimybės, kad įvyko koks nors nesusipratimas. „Sky Bungee“ teigė, kad bendradarbiauja su tyrėjais ir perdavė jiems savo veiklos dokumentus.

Žuvusios merginos brolis Andres Morales‘as prisimena ją kaip verslią, mėgstančią skaityti ir šokti moterį.

„Mano sesuo – mergina su visomis geriausiomis vertybėmis: laiminga, spontaniška, mylinti savo draugus ir padedanti žmonėms, kuriems reikia pagalbos“, – sakė A. Morales‘as.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer