4 mėnesių kūdikio kosulys gydytojai nepasirodė „rimtas“: tai, kas įvyko po to, šokiravo net paramedikus

Dar visai neseniai Kornelija ir Mindaugas kiekvieną dieną sutiko su baime, nerimu ir plyštančia širdimi, mat jų 4 mėnesių sūnelis kovojo už išlikimą šiame pasaulyje. Viskas prasidėjo nuo paprasčiausio kosulio, tačiau jau kitą dieną dėl mažylio gyvybės pradėjo plušėti medikai.

Tuo metu, kai pas šeimą apsilankė „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė, vos 4 mėnesių berniukas, susirgęs sunkia plaučių uždegimo forma, buvo įvestas į dirbtinę komą. Mažylio tėvai augina dar du vaikus, kuriais rūpinasi mama, o išlaiko tik tėtis, todėl Žemaitijoje gyvenančiai šeimai dažnai lankyti Kauno klinikų reanimacijoje gydomą sūnelį buvo beveik neįmanoma.

„Jis truputį pakosėjo ir daktarė man pasakė, kad padarys kraujo tyrimus ir bus viskas aišku, kas jam yra. Sakė, kad kraujas auksinis, viskas gerai, problemų jokių nėra, sakė, kad išrašys inhaliacijas ir turėtų būti gerai. Bet sako: aš jam antibiotikų nerašysiu“, – apie pirmus mažylio ligos požymius pasakojo Kornelija.

Medikai mamą nuramino ir ji su mažuoju ligoniu grįžo namo. Diena bėgo kaip įprastai, tačiau kitas rytas jau buvo panašus į siaubingą košmarą – sūnelį mama rado be samonės.

„Aš atsikeliu, o mano vaikas be gyvybės ženklų. Nereagavo, žiūrėjo į vieną tašką. Aš jam pakeičiau drabužiukus, liepiau vyrui kviesti greitąją“, – prisiminė Kornelija.

Anot moters, greitosios pagalbos medikai buvo šokiruoti, kad dieną prieš mažylį apžiūrėjusi gydytoja neskyrė jam antibiotikų. Po kelių dienų praleistų Klaipėdos ligoninėje, sunkios būklės berniukas buvo išgabentas į Kauną.

„Tiek Kaunas, tiek Klaipėda pasakė: sugedusius plaučius atgaivinti naujam gyvenimui yra labai sunku“, – sakė moteris.

Tiesa, kai šeimos namuose apsilankė „TV Pagalba“, įvyko mažas stebuklas. Mažylis pagaliau atsimerkė.

Kuo baigėsi mažylio kovos už gyvenimą istorija, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer