50-metės Ilgausko žmonos mirtis sukrėtė bendruomenę: „Ji buvo nuostabi dovana“

Pranešama, kad rugsėjo 11 dieną, vieno geriausių Lietuvos krepšininkų šeimą ištiko skaudi netektis – mirė Žydrūno Ilgausko žmona Jennifer Ilgauskas (50). Ohajo valstijos laidojimo namai „McGreevey Funeral Homes“ jautriai pagerbė anapilin iškeliavusios J. Ilgauskas atminimą.

Kaip rašoma laidojimo namų puslapyje, Jennifer Ilgauskas (margautinė pavardė Shafer) buvo mylima Žydrūno Ilgausko žmona, mylinti Deivido ir Povilo Ilgauskų motina. Pora abu sūnus įsivaikino Lietuvoje, Pagynės vaikų globos namuose. Šiuo metu Deividui yra 17 metų, o jo broliui Povilui – 16.

Ohajo valstijos laidojimo namų puslapyje rašoma, kad Jennifer šeim buvo nepaprastai svarbi. Ji mėgavosi šeimos susibūrimais ir šventėmis, rūpinosi, kad akimirkos kartu sukurtų gražiausius prisiminimus. Žydrūnas ir sūnūs buvo Jennifer prioritetai. Ji buvo moteris, kuri kūrė saugią ir mylinčią namų aplinką.

Be to, Jennifer buvo „Rebound Physical Therapy“, „North Olmsted Urgent Care“, „Lakewood Urgent Care“ ir medicininių bendrovių savininkė. Jennifer požiūris į savo profesinį gyvenimą buvo vizionieriškas ir nesavanaudiškas, darbinę veiklą ji organizavo atsidavusi visa širdimi.

Gyvybinga asmenybė ir užkrečiantis juokas

Moteriai taip pat niekada netrūko idėjų augimui, ji turėjo nesibaigiantį norą pasiekti dar daugiau. Ji buvo tikra lyderė, kuri rodė puikų pavyzdį. J. Ilgauskas rūpėjo kiekvienas jos darbuotojas, jos kabineto durys buvo atviros visiems, kurie tik norėjo su ja pasikalbėjo. Ji niekuomet negailėjo savo laiko, finansų ir patarimų.

Jennifer taip pat rėmė daugybę labdaros organizacijų. Daugumą žmonių palietė jos gerumas, tačiau tik nedaugelis žinojo apie plačią jos labdaros veiklą.

Ji buvo nuostabi dovana ir artima draugė daugeliui žmonių. Jos gyvybinga asmenybė ir užkrečiantis juokas niekuomet nebus užmirštas. Jos atminimas išliks amžinai daugumos gyvenime.

Mišios bus aukojamos šį šeštadienį, 2022 m. rugsėjo 17 d., 10 val. Šv. Jokūbo bažnyčioje, 17514 Detroit Avenue, Lakewood ir bus atviros visai bendruomenei. Laidotuvės vyks artimiausiame šeimos rate.

Vietoj gėlių šeima prašo atsiųsti auką Jennifer Ilgausko atminimui adresu: Catholic Charities, 1404 E. 9th St., 8th Floor, Cleveland OH 44114 arba Care Alliance 1530 St. Clair Ave., Cleveland, OH 44114.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer