Siekis priartėti prie svajonių išvaizdos tapo pavojingu gyvybei: neatbaido ir medikų įspėjimai

Po paskutinio apsilankymo pas grožio specialistus 25-erių Andrėja Ivanova tvirtina turinti „didžiausias lūpas pasaulyje“.

Moteris savo lūpas didino 32 kartus, nepaisant to, kad gydytojai ragino to nebedaryti.

Andrėjos lūpose yra tiek hialurono užpildo, kad viršutinė jos lūpa vos neprisilietė prie nosies, pranešė dailystar.co.uk.

Andrėja siekdama savo svajonių išvaizdos išleido tūkstančius eurų, vidutiniškai –150 eurų už vieną injekciją.

Moteris buvo įspėta, kad daugiau užpildų gali būti pavojinga.

„Mano gydytoja jaudinosi dėl manęs ir sakė, kad mano lūpos buvo per didelės, todėl norėjo iš jų pašalinti visą hialurono rūgštį ir padaryti mano naujas lūpas mažesnes, bet šiek tiek kitokios formos. Bet aš kategoriškai atsisakiau ir pasakiau jam, kad toliau didinsiu lūpas“, – kalbėjo Andrėja.

Moteris neseniai atšventė 25-ąjį gimtadienį ir savo žandikaulį bei smakrą papildė užpildais. Dabar dėl neseniai atliktų kosmetinių procedūrų ji gali siekti naujo pasaulio rekordo – „labiausiai pailginto ir smailėjančio smakro pasaulyje“ titulo.

„Man patinka mano lūpos ir aš noriu šio naujo rekordo“, – kalbėjo ji.

Kad pasiektų savo naująjį tikslą, Andrea sako, kad kas dvi savaites jai atliekamos hialurono rūgšties injekcijos.

Gydytojas ją įspėjo atkreipti dėmesį į bet kokį burnos skausmą, nes bet kuri procedūra gali būti „mirtina“, tačiau ji vis tiek neišsižada savo svajonės – turėti didžiausias lūpas bei smakrą pasaulyje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašėme apie moters injekcijas.

Siekdama savo išvaizdos ji išleido tūkstančius eurų, išleisdama vidutiniškai 150 eurų už vieną injekciją.

Andrėja themirror.co.uk sakė: „Paskutinę injekciją turėjau prieš dvi dienas. Jaučiuosi puikiai, tačiau kai kurie gydytojai mano, kad to užtenka, nors vis tiek noriu jų didesnių.

Mano gydytojas sakė, kad jis atliks daugiau injekcijų į mano lūpas, bet pasakė, kad turiu laukti mažiausiai du mėnesius.

Man labai patinka naujos mano lūpos, po injekcijos buvo sunku valgyti ir po dviejų – trijų dienų po procedūros pasidarė lengviau.“

Nepaisant tvirtinimų, kad turi didžiausias lūpas planetoje, jos rekordą dar reikia patvirtinti oficialiai.

„Tai, ką galiu valgyti, nėra ribojama, – nuramino Andrėja gerbėjus. – Manau, kad mano lūpos yra gražios, aš jas myliu. Aš nesu tikra, ar jos yra didžiausios lūpos pasaulyje, bet, manau, jos yra vienos didžiausių.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer