Saulius Skvernelis atvirai – apie pokyčius gyvenime, vaikus ir šeimą: jiems atiduodu skolą

Liepos 23-ąją Saulius Skvernelis švenčia 52-ąjį gimtadienį. Naujienų portalui tv3.lt buvęs premjeras, o dabar Seimo narys papasakojo, kaip pasikeitė jo gyvenimas nustojus eiti ministro pirmininko pareigas, ir atskleidė, ko tikisi iš ateities.

Seimo narys atskleidžia, didžiulės šventės neplanuojantis – pasak jo, tokių progų trankiai minėti nesinori jau seniai: „Jau švenčių nebesinori, šventimo nėra. Bus paprasta draugiška vakarienė su šeima ir draugais.

Dabar jau nėra nieko laukti. Kažkada mes visi tų gimtadienių laukėme, tie metai taip lėtai ėjo… Dabar jau laikas greitai bėga, kiekvienas gimtadienis, kuris ateina po tam tikrų mano iššūkių – tikra dovana.“

Kiekviena diena, kiekvieni pragyventi metai yra tikra Dievo dovana“, – įsitikinęs onkologinę ligą būnant ministro poste įveikęs politikas.

Pasibaigus ministro pirmininko kadencijai, Sauliaus Skvernelio gyvenimas pasikeitė itin smarkiai. Politikas džiaugiasi – su nauja kasdienybe atsirado daug naujų džiaugsmų:

„Gerokai ramesnis dabar gyvenimas. Darbo pobūdis dabar visiškai kitoks, man svarbiausia, kad laiko tikrai daugiau yra.

Daugiau dėmesio galiu skirti artimiesiems, ypač džiugu, kad galiu dažniau matyti vaikus, juos auginti, visur vežioti. Būreliai, mokyklos, darželiai – anksčiau tam nebuvo laiko. Dabar tą skolą galiu gražinti.“

Sauliaus Skvernelio biografija išties spalvinga – vyras karjerą pradėjo kaip policijos komisaras, vėliau užėmė vieną aukščiausių postų šalyje. O štai paklaustas, kokiose srityse norėtų save realizuoti toliau, šypteli – kol kas tokių planų nėra:

„Man dabar svarbiausia šeima, mano artimieji, kad visiems viskas būtų gerai. Sau nebekeliu specialių tikslų, gyvenimas – toks, koks yra.

Norisi, kad kolegoms ir bičiuliams, su kuriais sukūrėme partiją, sektųsi, galėtume pasiūlyti kažką naudingo Lietuvai. Nebėra tikslo grįžti į valdžią.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer