8 vaikų mamą apsėdo plastinių operacijų manija: pamatykite, kaip ji atrodė anksčiau

8 vaikų mama Allegra Cole (53) yra populiari socialinių tinklų žvaigždė, kuri pagarsėjo dėl itin didelės krūtinės. Moters „Instagram“ paskyrą seka kiek daugiau nei 1.7 mln. gerbėjų, o su jais ji dalijasi ir išskirtinėmis gyvenimo akimirkomis.

Moteris išgarsėjo savo drąsa – ji nė kiek nesigėdydama visam pasauliui pasakoja apie savo plastines operacijas ir šia manija nori įkvėpti kitas, bijančias pokyčių.

Įdomu tai, jog prieš 20 metų ji atrodė visiškai kitaip, o savo išvaizdos pokyčius paviešino ir instagrame.

Allegra ne tik modelis, konsultantė, sekso terapeutė, patarėja, bet ir žmona bei aštuonių vaikų motina.

Ji savo modelio karjerą pradėjo dar prieš daug metų, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė talpindama savo krūtinės nuotraukas „Instagram“ tinkle. Ne kartą ji yra sulaukusi komentarų bei pati pabrėžusi, kad jos krūtys – tarsi krepšinio kamuoliai.

Moteris atvira, kai kurios negali sau leisti pasitobulinti kūno, nes plastinė chirurgija tikrai nė įkandama kiekvienai, todėl ji įsteigė platformą, kur galima aukoti pinigus kitoms.

„Aš noriu padėti moteris švytėti, kad jos taptų pačiomis geriausiomis savo versijomis šiame gyvenime“, – rėžė ji.

„Man atrodo, kad plastinės operacijos man suteikė to, ko niekuomet jokiais kitais būdais nebūčiau gavusi – pasitikėjimo savimi. Aš žiūriu į veidrodį ir jaučiuosi tokia graži, tokia laiminga ir patenkinta savimi. Aš esu tikra, kad dievas man atsiuntė užduotį padėti kitoms moterims, kad jos taptų gražesnės“, – pridūrė Allegra, ne kartą pasididinusi krūtinę ir sėdmenis.

Savo puslapį „BoobJobs4Moms“ sukūrusi Allegra jame talpina modelių duomenis, biografijas, istorija, o kiekvienas žmogus gali įsigyti tam tikrą nuotraukų paketą už atitinkamą kainą. Taip jie paremia moteris, kurios trokšta kūną patobulinti plastinėmis operacijomis.

Tiesa, Allegra taip pat nepamiršta ne tik kelių savo veiklų, bet ir didžiausio savo turto – šeimos. 8 vaikus auginanti moteris sako, kad jie yra jos akių šviesa ir džiaugsmas.

„Jei ne jie – nebūčiau tie pasiekusi“, – teigė A. Cole.

Nepaisant to, jog ji yra laiminga mama, tačiau šiemet pranešė apie skyrybas su savo vyru Dysonu Salleh. Kartu jiedu buvo 20 metų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer