81-erių Lemanas išdavė jaunystės paslaptį: su žmona Lina mėgaujasi gyvenimu

81-ąjį gimtadienį atšventęs estrados grandas Aleksas Lemanas trykšta energija ir gera nuotaika. Gyvendamas Birštone, su žmona Lina jis kasdien eina pasivaikščioti miško takeliais, sportuoja ant treniruoklių, o kai orai šiltesni, sėda ant dviračių.

Ar tai ir yra jaunystės bei energijos paslaptis? Juk koncertuoti ir vesti privačias šventes reikia nemažai jėgų.

Koncertuoja privačiose šventėse

Apie tai, kas padeda kiekvieną dieną į gyvenimą žiūrėti su šypsena, A.Lemanas pats papasakojo naujienų portalo tv3.lt skaitytojams.

„Nemažai koncertuoju, mane itin dažnai renkasi privačioms šventėms. Pastebiu tendenciją, kad vaikai užsako mano pasirodymus savo tėvams.

Neretai pasitaiko atvejų, kai patys užsakovai gyvena užsienyje, o tėvai čia, Lietuvoje. Vaikai užsako mane, nes būtent su mano dainomis gyveno vyresnioji karta.

Toks įvertinimas man, kaip atlikėjui, yra labai malonus. Džiaugiuosi, kad manęs neužmiršta.“

Išdavė jaunystės paslaptį

Paprašytas pasidalinti patarimais, kaip neprarasti energijos net ir bėgant metams, dainininkas tik šypteli.

„Visų pirma, tai reikia padėkoti mano Linutei. Tai jaunesnis žmogus, turi daug energijos, ji mane labai motyvuoja.

Ji daug dėmesio skiria mano įvaizdžiui, rūpinasi mityba, neleidžia tingėti. Kai atsikeliame, ji jau kviečia eiti miško takeliais, išbandyti treniruoklius, palaikome sportinę formą. Gyvenant Birštone, visa aplinka sukurta sportuoti ir palaikyti gerą sveikatą“, – sako garsus vyras.

A.Lemanas sako, kad Lina rūpinasi ne tik sportine forma, bet ir mityba. „Iš tiesų Linutė labai domisi mityba, pateikia maistą išradingai, gamina salotas, avokadus, dažnai pasiūlo riešutų. Ji labai domisi, kas yra sveika ir naudinga organizmui.“

Nusimato darbingas periodas

Artėjantis kalėdinis laikotarpis dainininkui nusimato pakankamai užimtas. „Jau šio mėnesio gale manęs laukia du jubiliejai, kuriuose koncertuosiu, turiu jau kvietimų ir šventėms, tad dabar reikia susidėlioti planus.

Mano koncertai neapsiriboja vien dainomis, būna, kad ir vedu renginius, daug kalbu, važiuoju su savo aparatūra. Kartais iš gerbėjų gaunu komplimentų, kad galiu nedainuoti, nes žmonės tiesiog gali klausytis mano balso.

O balsas tai tikrai Dievo ir mamytės dovana. Kartais sulaukiu komplimentų, kad mano balsas pasiekia širdis.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer