Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: ši pilnatis smogs su trenksmu

Prasidėjo nerimą keliantis ir itin sudėtingas pilnaties periodas. Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė įspėja, kad nuo šiol ramybės bus mažai, ji aplankys nebent tik rugsėjį. Nors kai kuriems Zodiako ženklams metas ir bus visai neblogas, V. Budraitytė vis tik įspėja 1 ženklo atstovą.

Prasidėjęs pilnaties laikotarpis bus nepalankus įvairiomis prasmėmis – galite susidurti su nemaloniomis apkalbomis, kaltinimais, kivirčais ir kitais neramumais. Ramybės, pasak Vaivos Budraitytės, periodas baigėsi jau nuo praėjusios savaitės.

Astrologė pasakoja, kad netrukus daugelis patirs kur kas daugiau šurmulio: „Ši pilnatis bus labai sudėtinga. Ramybės tikrai nebus, gerai tik tiek, kad bus geras oras.“

Įspėja 4 ženklus

Nors orai pastarosiomis savaitėmis iš tiesų džiugina saulėtomis dienomis, tačiau Vaiva įspėja, kad reikėtų būti itin atsargiems, apriboti savo žalingus įpročius, kitaip nieko gero nelaukite.

„Pilnatis bus nebloga Žuvims ir Vėžiams. Atsigaus ir Ožiaragiai. Tačiau atsargesni turės būti Šauliai. Apskritai šiuo laikotarpiu atidesni turėtų būti tie, kurie yra jautrūs Mėnuliui, ne tik pilnačiai. Turintys šį polinkį gali pajusti suaktyvėjimą, lunatikavimą.

Kai toks mėnulis, būtų gerai, jeigu susilaikytumėte nuo žalingų, svaiginančių įpročių, kad nebūtų jokių problemų su sveikata ir pasaulio suvokimu, nes pilnaties metu būsite labai atitrūkę nuo realybės“, – įspėja Vaiva.

Laimei, nors periodas ir nebus vienas maloniausių, visgi, sėkmė aplankys tuos, kurie šiuo metu vis dar atsiskaito egzaminus, priduoda svarbius darbus.

„Tie, kas šiuo metu mokosi, gali pasidžiaugti, nes galva veiks puikiai. Tą nulemia puiki Merkurijaus padėtis Lietuvos horoskope“, – nusišypso.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer