Adamkų 96-ojo gimtadienio proga sveikina šalies vadovai: gėlių puokštę įteikė ir Nausėda su žmona

Šalies vadovai ketvirtadienį sveikina kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų su 96-uoju gimtadieniu, linkėdami jam sveikatos ir dėkodami už jo vaidmenį taikant politikus.

Prezidentūroje buvusiam šalies vadovui gėlių puokštę įteikė prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

„Visada nelengva parinkti tinkamus palinkėjimo žodžius žmogui, kuris viską gyvenime yra pasiekęs. Bet kas labiausiai žavi jumyse, kad jūs visada politikoje išlikote žmogus, išsaugojote gražiąsias, žmogiškąsias savybes“, – sakė prezidentas.

Jis pasidžiaugė, kad V. Adamkus noriai dalyvauja įvairiuose renginiuose ir „dalina save toliau žmonėms“.

„Likite toks stiprus, nuoseklus savo principams“, – kalbėjo G. Nausėda.

„Būkite laimingas ir suraskite sielos ramybę. Stiprybės“, – linkėjo šalies vadovas.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė kadenciją baigusiam prezidentui linkėjo sveikatos.

„Man atrodo, labai svarbu ir džiugu, kad prezidentas yra su mumis ir gali mus dažnai pradžiuginti ar kartais sudrausminti, sugrąžinti diskursą į etikos, vakarietiškos kultūros ribas. Ta savybė, ta pagalba jo ekscelencijos prezidento yra labai svarbi, ir tikrai labai norėčiau, kad dar daug daug metų prezidentas Adamkus mums šį malonumą suteiktų“, – sveikindama V. Adamkų žurnalistams kalbėjo premjerė Ingrida Šimonytė.

Pirmasis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis linkėjo V. Adamkui su žmona Alma Adamkiene ilgai būti kartu.

„Žinoma, aš jam noriu palinkėti kaip paprastai: aišku, visada – sveikatos, ištvermės, geros nuotaikos ir kad jie labai ilgai būtų kartu su ponia Alma“, – sakė profesorius V. Landsbergis.

V. Adamkus prezidento pareigas ėjo dvi kadencijas: 1998-2003 ir 2004-2009 metais.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer