Buvęs „ventukas“ Juozas Butnorius – apie tris vaikus ir žmoną Gražiną: ją sutiko vos išsiskyręs

Spalio 27-ąją ypatingą dieną paminėjo buvęs „ventukas“ Juozas Butnorius. Prieš penkerius metus jis pirmąsyk sutiko savo būsimą žmoną Gražiną, kuri, kaip sako jis pats, nuo tos dienos pakeitė jo gyvenimą. „Mūsų santykiuose nėra jokio dirbtinumo“, – tikina Juozas.

Ypatinga proga Juozas Butnorius žmonai Gražinai skyrė jautrius žodžius, kuriais pasidalijo socialiniuose tinkluose. Vyras leido įrašu pasidalyti su portalo tv3.lt skaitytojais.

„5 metai!

Tiek laiko praėjo nuo to momento, kai pirmą kartą pamatėme vienas kitą! Tiek laiko praėjo, kai mūsų gyvenimai apsivertė aukštyn kojom! Tiek laiko mes kartu žengiame koja kojon!

Kiek daug mes kartu jau nuveikėm per tą trumpą laika! Esu dėkingas likimui, kad prieš tuos 5 metus man įžengus į tą salę, joje buvai Tu! Myliu Tave mano pasauli! Judam toliau!“ – rašė jis.

Plačiau apie šventę Juozas Butnorius papasakojo naujienų portalui tv3.lt.

„Man svarbios visos dienos, kurias leidžiame kartu. Meilė, pagalba, kurią mes vienas kitam jaučiame, yra beprotiškai didelė. Dėl to padarėme tam tikrus pokyčius gyvenime, kad būtų malonu vienam su kitu būti.

Sukaktį paminėjome gan simboliškai, nes turime 3 mažus vaikus, kurie eina į darželį ir mokyklą. Tą dieną pasilepinome SPA centre ir tikrai labai puikiai dviese praleidome laiką“, – šypsosi vyras.

Paklaustas, kaip per penkerius metus, per kuriuos su žmona susipažino, įsimylėjo, susituokė ir susilaukė vaikų, pasikeitė santykiai, vyras tik patikina, kad didelių pokyčiš jis nepastebėjo.

„Santykiai per visus metus nelabai keitėsi. Kokie stiprūs jie buvo, tokie stiprūs ir išliko. Anksčiau esu sakęs, kad visi mūsų santykiai klostėsi lyg pagal vadovėlį. Pirmiausia susipažinome, tada susižadėjome, įvyko vestuvės, susilaukėme vaiko, dabar ir namą įsigijome. Viskas vyksta labai palaipsniui, labai logiškai, mums tai gaunasi automatiškai. Dėl to esame labai laimingi“, – neslepia pašnekovas.

„Tiesa, per tuos 5-erius metus mes nuveikėme labai daug…“ – priduria jis.

Trauka iš pirmo žvilgsnio

Koncertuose ant scenos dažnai stovintis vyras sako, kad su žmona Gražina susitiko visai netikėtai.

„Pamenu, kad atvykau koncertuoti į privačią šventę, į kurią mane pakvietė kriminalinė policija. Gražina toje šventėje dirbo už baro. Taip ir įvyko, kad aš atėjau, ją pamačiau, ir nukovojau… “ – juokiasi jis.

„Ta diena buvo penktadienis, o taip atsitiko, kad aš tos pačios savaitės antradienį išsiskyriau su savo mergina. Tarsi lemtis buvo, kad vos išsiskyręs sutikau savo būsimą žmoną“, – plačiau apie pažintį atvirauja jis.

Paklaustas, ar santykiuose yra susidūręs su netikėtumais, Juozas tik šypsosi, kad visada žmoną matė be jokio apsimestinumo ar dirbtinumo:

„Mes su Gražina nuo pat pirmų dienų nesistengėme atrodyti tokie žmonės, kuriais nesame. Nesistengiame visada nusiskusti barzdos, būti visuomet susišukavę, tvarkingi. Nesistengiame perdėtai būti geresni, nei esame. Nenorime vienas kitam sukelti kažkokių netikrų lūkesčių – esame kartu, nes mums kartu būti beprotiškai gera.

Mūsų santykiuose nėra jokio dirbtinumo. Mes esame natūralistai – mėgstame viską taip, kaip yra, o ne taip, kaip galima nupiešti. Į gyvenimą mes nežiūrime per rožinius akinius.“

Muzikantas atskleidė žmonos vaikus laikantis savais – juk su jais jis kartu jų pusę gyvenimo.

„Man ji pirmąjį pažinties vakarą pasakė, kad turi vaikų. Aš ją pasveikinau ir visai nejaučiau jokios atmetimo reakcijos… Ir tai buvo galinga. Kai susipažinau su vaikais ir sužinojau jų vardus, supratau, kad man tie vardai tokie beprotiškai gražūs… Dabar tai mano vaikai – aš juos auginu, kartu su jais džiaugiuosi ir švenčiu. Su Karolina esu jau pusę jos gyvenimo, todėl viskas labai žavu ir gera. Tai beprotiškai gražus ryšys“,– sako jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer