Aiškėja daugiau apie Nemune rastą naujagimę: gelbėtojai kūnelį pastebėjo nuo tilto

Po pustrečios paros trukusių paieškų ugniagesiai gelbėtojai iš Nemuno ištraukė ieškotos naujagimės kūną. Jį pastebėjo nuo tilto upę žvalgęs gelbėtojas. Vos 5 dienų mažylę motina, kuri nebegyva rasta jau šeštadienio popietę, iš namų išsinešė naktį. Paieškas nuo kranto stebėjo ir jų artimieji.

Kraupi atomazga naujagimės paieškose Kaune. Po pustrečios paros trukusio Nemuno žvalgymo ugniagesiai gelbėtojai upėje netoli Trijų mergelių tilto aptiko mažylės kūną. Jį pamatė nuo tilto su žiūronais upę stebėjęs paieškų vadovas, sako, pirmiausia, pamanęs, kad ten koks pliušinis žaislas ar drabužis. Bet pasitvirtino siaubingi įtarimai.

„Žvalgant vandens paviršius nuo tilto pastebėta panašus objektas, galvojau gal tamsus rudas skuduras, bet kadangi žinojom, kad tas kūnelis buvo su rudais rūbeliais, tai apsižiūrėjus žiūronu, buvo labai panašus į kūdikį. Ir buvo narai pakreipti ta kryptimi, ir paimtas kūnelis“, – teigia Pajėgų valdymo skyriaus vyr. specialistas Rimvydas Paulauskas.

Pakviesti narai, įbrido į vandenį ir ištraukė nebegyvą mergytę. Jos kūnelis valtimi parplukdytas į krantą. Ten tragišką žinią sužinojo ir paieškas nuo kranto stebėję artimieji.

„Šiandien bendroj sumoj apie 9 ugniagesiai gelbėtojai dalyvavo paieškoje, nes ieškojom dviem frontais. Vieni šukavo pakrantes, kiti dirbo įvykio vietoje“, – sako R. Paulauskas.

Sukrečianti istorija nutiko, kai apie vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį jauna 27-erių kaunietė išėjo iš namų ir ant rankų išsinešė tik į pledą suvyniotą savo 5 dienų pirmagimę. Su dukryte ji tik tą rytą buvo grįžusi iš ligoninės po gimdymo.

Žmonos ir dukters rytą pasigedo prabudęs sutuoktinis. Peržiūrėjus vaizdo stebėjimo kameras paaiškėjo, kad iš daugiabučio Biržiškų gatvėje ji su mergaite pasuko link visai šalia besidriekiančio Trijų mergelių tilto.

Kaunietės kūną ugniagesiai upėje aptiko šeštadienio popietę, pledą į kurį buvo suvyniota mergytė tą patį vakarą. Nors dirbo gausios gelbėtojų pajėgos – mažylės rasti vis nesisekė.

„Įvertinus tai, kad toje vietoje nėra srovės, buvo priimtas sprendimas dar kartelį susikabinus rankom eit šukuot dugną. Prieš tai buvom išžvalgę tą pačią teritoriją dar su valtimi, manau, kad mūsų valties varikliai pakėlė nuo dugno kūnelį“, – kalba R. Paulauskas.

Teisėsaugai ši šeima iki šiol nebuvo žinoma. Dėl įvykio policija pradėjusi ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

***

VšĮ Krizinio nėštumo centras

Darbo laikas: I-V nuo 9- 17

Kontaktai: Tel. 8 603 57912, el. pastas pagalba@neplanuotasnestumas.lt

Nemokama pagalba teikiama gyvai, telefonu, internetu. Priklausomai nuo pagalbos poreikio, pagalbą teikia šie specialistai: psichologai, teisininkai, socialiniai darbuotojai, ginekologai, dulos, žindymo specialistės.

Pagalba galima visoje Lietuvoje.

www.neplanuotasnestumas.lt

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer