Iš Rusijoje įkaltinto Aleksejaus Navalno – jautrūs žodžiai žmonai: prakalbo apie ilgesį

Rusijos kalėjime kalintis aršusis opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas Valentino dieną nepraleido progos skirti šiltų žodžių savo žmonai Julijai. Vyras pasidalijo įrašu ir nuotrauka, kurioje užfiksuota romantiška poros akimirka.

„Kas sugalvojo posakį „Dingo iš akių – dingo iš širdies“? Nesimatėme labai seniai, Julija, beveik metus, bet mano širdyje tavęs labai daug. Atrodo, kad tau vietos ten atsiranda vis daugiau ir daugiau. Kartais nustembu, kaip paprastai žmogaus širdis gali sutalpinti mano meilę tau.

Visą laiką su tavimi kalbuosi. Kaip beprotis sėdžiu prie pusryčių stalo, įsivaizduoju, kad prie jo esame susirinkę kaip šeima, sugalvoju pokštą – erzinu tave be paliovos, tą patį darai ir tu. Ir vaikai juokiasi, ir mes juokaujame mano galvoje, kol tu apsimeti, kad pyktelėjai: „Gana, palik mane ramybėje.“

Šiandien Valentino diena, ir aš be proto tave įsimylėjęs, todėl siunčiu tau širdelę.

Myliu. Pasiilgstu tavęs. Tavo vyras“, – socialiniuose tinkluose rašė A. Navalnas.

Meilės dieną socialiniuose tinkluose paminėjo ir A.Navalno žmona Julija, pasidalijusi judviejų bendra nuotrauka.

Primename, kad 2020-ųjų rugpjūčio 20-ąją, skrydžio iš Tomsko į Maskvą metu, A. Navalnui staiga pasidarė bloga, lėktuvą teko skubos tvarka tupdyti Omsko oro uoste. A. Navalnas, kurio pirminė diagnozė buvo „apsinuodijimas“, be sąmonės buvo paguldytas į vietos ligoninės reanimacijos skyrių. Po kelias dienas trukusių derybų su vietos ligoninės vadovybe ir tarptautinei bendruomenei spaudžiant Kremlių, A. Navalną pavyko nuskraidinti gydymui į Vokietiją, kur vietos medikai diagnozavo, kad politikas buvo nuodytas cheminiu ginklu „Novičiok“.

2021-ųjų sausio 17-ąją A. Navalnas grįžo į Rusiją, tačiau buvo sulaikytas vos išlipęs iš lėktuvo. Jam buvo pateikti kaltinimai nesilaikius lygtinio teistumo reikalavimų. Jau vasario mėnesį teismas paskyrė A. Navalnui 2 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę kolonijoje. Vakarų politikai griežtai pasmerkė tokį Kremliaus organizuotą susidorojimą su opozicijos lyderiu.

Prieš savo grįžimą A. Navalnas dar spėjo atskleisti Rusijos saugumiečių tinklą, kuris jį persekiojo ir bandė nunuodyti, įtrynus drabužius draudžiamomis cheminėmis medžiagomis „Novičiok“.

Patekęs į Kolčugino tardymo izoliatorių politikas netrukus pradėjo skųstis sveikatos problemomis, nugaros ir kojos skausmais.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer