Aiškėja tragiškos mamą ir vaiką pražudžiusio įvykio detalės: automobilis rėžėsi į medį ir versdamasis atsidūrė vandenyje

Aiškėja tragiškos eismo nelaimės detalės Klaipėdos rajone. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, kaip įtariama, neblaivaus vairuotojo automobilis rėžėsi į medį ir versdamasis atsidūrė vandenyje. Žuvo moteris ir 4 metų dukra.

Nelaimė įvyko sekmadienio naktį, apie 1 val. 20 min., Misgirių kaime, pranešė Policijos departamentas.

Pirminiais duomeninis, neasfaltuotu keliu dideliu greičiu automobiliu važiavęs neblaivus vyriškis trenkėsi į šalia tvenkinio esantį medį. Iš nuotraukų matyti, kad smūgis stiprus – aplink mėtosi mašinos dalys. Įvykį stebėjusių liudininkų teigimu, nuo smūgio mašina vertėsi ir atsidūrė vandenyje.

Teigiama, kad eismo įvykį sukėlęs vyras pats išlipo iš vandens ir prašė aplink esančių žmonių išgelbėti jo žmoną ir vaiką, tačiau tai padaryti buvo per vėlu. Apvertus mašiną ir ištraukus jų kūnus buvo bandoma gaivinti, tačiau nepavyko.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Miroslavas Gerasimovičius BNS sakė, kad į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vaikas ir moteris jau buvo ištraukti iš vandens, žmonės jiems darė dirbtinį kvėpavimą.

Vėliau medikai konstatavo mergaitės ir moters mirtį.

Gelbėtojai ištraukė mašiną, atjungė jo akumuliatorių.

Automobilį vairavęs vyriškis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer